Jdi na obsah Jdi na menu
 


ME 2016 Kodaň - výsledky, průběžné komentáře

23. 6. 2016

Tady naleznete aktuální oficiální výsledky: VÝSLEDKY

Zde je oficiální startovní listina ME: START LIST


On line scoring: World Cup Hallen RODOVRE

On line scoring: Lanes and Lounges TARNBY

On line scoring: Bowling center GLOSTRUP (nenašli jsme, příp. doplníme)

On line scoring: Bowlernes Hal GRONDAL (nenašli jsme, příp. doplníme)


Zde jsou naše aktuální komentáře:

04.07.16: vložena tabulka s konečnými PODROBNÝMI VÝSLEDKY z ME (jde o excel soubor ke stažení s mnoha záložkami, tak si to vše projděte. A tady jsou ještě tytéž výsledky ve starší verzi excelu: VÝSLEDKY 2). Výsledky byly odeslány i do ČBA k vložení do databází a hráčských vizitek.

04.07.16: vloženo video z ME 2016 (v levém menu Videogalérie)

03.07.16: vloženy fotky (viz dole nebo v levém menu Fotoalbum)

01.07.16: poslední den ME seniorů 2016 byl ve znamení 3 hlavních denních programů: Masters ve všech kategoriích, Medailový ceremoniál a Slavnostní společná rozlučka všech hráčů i hostů.

Masters: nejdříve nastupovaly ženy, včetně naší Míly Novákové, která si v rámci své kategorie A poprvé v životě zahrála 5 zápasů (Round Robin) v Masters na tak významné akci. 3 zápasy vyhrála, 2 naopak nevyšly a bylo z toho 5. místo. Po dámách nastoupili ke svým zápasům v Masters muži a i tady jsme měli své želízko v ohni v kategorii nejmladších mužů. Jirka Hindrák začal srdnatě, ale pak mu už tak dobře hry nevycházely a stejně jako Míla porazil 3 soupeře a dvěma podlehl. Skončil také na 5. místě, o pár kuželek pod 4. místem. Umístění obou je však excelentní a oba bojovali srdnatě a statečně. Podporu v hledišti měli citelnou. Samozřejmě, oba cítili trošilinku mírné zklamání, ale v takového konkurenci je to úspěch, na který se bude hodně dlouho vzpomínat. Radost z medailí za chvíli vše dokonale nahradila. Míle i Jirkovi děkujeme za bojovnost a odhodlání dát do toho vše a k úspěchu gratulujeme!

Medailový ceremoniál: tak ten byl pro české barvy opět velmi atraktivní, protože jak uvádíme níže, brali jsme zlato za dvojice žen kat. A, stříbro za trojice žen a stříbro za jednotlivce mužů kat. A. Jen si medailisty ještě připomeňme: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková a Jirka Hindrák.

dsc02878.jpgdsc02895.jpgdsc02905.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěrečný galavečer se koná za malou chvilku od 19. hodin. Čekáme, že to bude zase tak milé a přítelské setkání, jako tomu bývá každý rok. Pak už se všichni rozjedou opět domů... včetně nás. Pochopitelně přineseme podrobné výsledky našich hráčů a vložíme fotky, které jsme tady za celý týden pořídili. Věříme, že to bude v pondělí a snad se do té doby podaří zpracovat i nějaké to video...

Díky všem, co tady v Kodani byli a náš tým podporovali, šťastnou a bezpečnou cestu domů! Příští ročník se koná v Irsku (Dublin) a první kroky ve prospěch českého a slovenského týmu jsme již udělali. Budeme brzo informovat.

30.06.16: čtvrtek... dnešní den je opět po roce dnem, který se zapíše zlatým písmem do historie českého seniorského bowlingu... v této chvíli již máme jistotu, že:

Dvojice ženy, kat. A: Jana Lébrová, Miluše Nováková: zlatá medaile

Jednotlivci muži, kat. A: Jiří Hindrák: stříbrná medaile

Trojice ženy: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková: stříbrná medaile

Jirka Hindrák, kat. A muži: 2. místo v All Events, postup do Masters

Míla Nováková, kat. A ženy: 4. místo v All Events, postup do Masters

dsc02825.jpgdsc02827.jpg

 

 

 

 

 

Všichni jsme tady naprosto nadšení, medailisté příjímají gratulace, hromadně se zde oslavuje... Byl to pro české barvy úžasný den, ale to není všechno. Zítra se naši "Mástři" Jiří Hindrák a Miluše Nováková utkají o pocty nejvyšší v Masters svých kategorií. Hraje se od 08:30 hod, kdo můžete, sledujte, fanděte, držte palce! Potřebujeme to! Hraje se systémem Round Robin a když se podíváte, co je tam za hráče a s jakými průměry, pak to bude skutečně hodně náročné...

Podrobnosti ve výsledkových listech - viz odkaz nahoře a tady na webu někdy později, v této chvíli se slaví, takže mějte, prosím, strpení! Co je však jasné, jsme všichni plni radosti a hrdosti na to, co senioři opět po roce dokázali...!

29.06.16: středa je za námi, zbývá poslední hrací den ME zítra. Pak už bude jasno definitivně, jak ohledně medailí v jednotlivých kategoriích, tak i s postupy do Masters. Ty se hrají v pátek dopoledne... Jak to tedy vypadá v této chvíli:

Jednotlivci: Ženy: sk. A: Jana Lébrová je na 10. místě, Miluše Nováková na 11. Sk. B: Jana Plešingerová 20. místo, sk. C: Anna Brokešová 90. místo. Muži: sk. A: Jiří Hindrák stále drží 1. místo (1), Josef Bočan 25. místo. Sk. B: Richard Nosek 53. místo, sk. C: Stanislav Nejezchleba 9. místo.

Dvojice: Ženy: sk. A: Jana Lébrová - Miluše Nováková, pořád drží 1. místo (!), sk. B: Anežka Lencová - Dáša Flegelová 16. místo, sk. C: Dagmar Tomášková - Anna Brokešová 30. místo. Muži: sk. A: Miroslav Oliva - Jiří Hindrák 23. místo, sk. B: Milan Soušek - Stanislav Nejezchleba 34. místo, sk. C: Milan Jindřišek - Zdeněk Havlíček 32. místo.

Trojice: Ženy: Jana Lébrová - Miluše Nováková - Blanka Hanusíková 2. místo i dnes ještě vydrželo (!). Muži: Josef Bočan - Karel Levák - Jan Martan 57. místo.

All Events (pro Masters): Ženy: sk. A: Miluše Nováková 3. místo, Jana Lébrová 6. místo. Velice nadějné, ale Jana se bude ve čtvrtek ještě hodně klepat... Sk. B a sk. C jsou z hlediska Masters prakticky nedostupné. Muži: sk. A: Jiří Hindrák klesl na 2. místo, 10 bodů před ním je po dnešku Dán.. přesto má Jirka účast v Masters velice, ale velice pravděpodobnou, až téměř jistou. Sk. B: v naději nemáme nikoho, sk. C: Standa Nejezchleba spadl již na 11. místo.

Suma sumárum: zítra pár našich ještě odehrává poslední sady her, budeme bedlivě sledovat a fandit a výsledky se zde objeví opět večer a to již budou výsledky definitivní (mimo Masters). Modlíme se, aby všechny naše naděje vydržely a získali jsme tak pro ČR nějaké ty medaile. Doufejme, že jejich hodnota bude co možná nejvyšší. V každém případě všem úspěšným děkujeme a můžou se spolehnout na naši podporu, zejména v Masters.

28.06.16: tak o čem dnes psát dřív... událo se toho, jak jsme již včera předvídali, opravdu mnoho. A jsou tedy hodně pozitivní zprávy!! Takže nejdříve jednotlivci: dnes odehrál Jirka Hindrák, jeho součet je dsc02766.jpgneuvěřitelných 1359, tj. průměr 226,5 (poslední hra 279) a dostává se tak na čelo jednotlivců sk. A"! Zaděláno tak máme na zlato!!!  Současně si také podstatně vylepšil šanci na Masters této kategorie, kam postupuje 6 nejlepších. Prozatím v tento den a tuto hodinu tam je první Fin s průměrem přes 198, jenž má odehráno vše. Jirka má přes 216 a zbývá mu odehrát dvojice (s Mirkem Olivou). Standa Nejezchleba dnes v jednotlivcích (sk. C) rovněž zazářil a vylepšil si svou bilanci, zahrál 1210 a je na 5. místě průběžného pořadí.

Dvojice: a začneme hned zostra, dnes odehrály Jana Lébrová s Mílou Novákovou a pozor, jejich součet (kat. A) je dsc02753.jpg2427 a jsou na průběžném 1. místě... I tady pochopitelně budeme napjatě čekat, zda se z toho urodí také zlato! Průměr Jany téměř 190 a Míly přes 214, obě si tak přidělaly hodně zajímavých nadějí na Masters jednotlivců jejich kat. A. Byla by to skutečná bomba, pokud by česká výprava měla v Masters dvě hráčky... Míla je průběžně druhá s průměrem 200 bez jedné setiny a Jana je velmi nadějná, pěkný průměr a hru jednotlivců před sebou.

Ovšem samozřejmě pozor, nic není definitivní, stále se hrají všechny typy her dnes večer, ve středu a ve čtvrtek celý den. Takže až ve čtvrtek po půlnoci budeme moci, doufejme, jásta a začít slavit (tedy mimo těch, co by šli v pátek ráno na Masters...)

Ve trojicích jsme stále na 2. místě díky Janě, Míle a Blance, i tady naše naděje na medaili je stále velmi živá! Zatím svítí barvou stříbrnou...

V All Events kat. B je Jirka Stulík na 7. místě, ovšem mnoho hráčů zde nemá dohráno, takže to logicky nevydrží. V kat. C je ovšem průběžně druhý Standa Nejezchleba, ale upřímně řečeno, i jeho šance na Masters jsou jen spíše teoretické... ale nechme se překvapit. V této době se ještě dohrávají večerní utkání a někdy v noci to sem zkompletujeme vše.

27.06.16: meeting ESBC, kde jsou zastoupeny všechny země, proběhl v odpoledních hodinách. Zásadní věci jsou: v roce 2017 bude ME v Dublinu, Irsko a v roce 2018 ve Vídni, která hlasováním zvítězila nad Lausanne (Švýcarsko). Rok 2019 si stále drží ČR, protikandidátem je Izrael. Dnes byl potrestán jeden tým vyloučením ze soutěže trojic za odchod na kouření v průběhu rozehrané soutěže a také padlo napomenutí za nestejné dresy.

Co nového z výsledků našich: Míla Nováková (A) v jednotlivcích drží 5. místo, Jana Plešingerová (/B) 10. místo, Josef Bočan (A) je 13., dnes odehrál Mirek Oliva dsc02714.jpg(A) a dostal se na 14. místo. Trojice dnes odehrála naše želízka v ohni: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková. Celkem nahrály 3362 bodů, což je řadí na průběžné 2. místo... Jana a Míla nahrály průměr přes 189, Blanka přes 181, celkový průměr 186,8. Finky na 1. místě mají pouhých 25 bodů více... tak a teď budeme napjatě čekat a držet palce, aby medaile vyšla...

Zítra nás čeká dost zápasů v jednotlivcích, dvojicích a trojicích a pomalu se tak začnou kompletovat výsledky v All Events, ze kterého jde v každé kategorii 6 nejlepších do Masters.

26.06.16: dneškem se začíná hrát, není zde žádný jednoznačný systém, současně začínají jednotlivci, dvojice, trojice, muži i ženy.... Výsledky tak budou zcela u všech kategorií denně narůstat.

V jednotlivcích: Míla Nováková je zatím čtvrtá, průměr 195,7. Josef Bočan 8. místo, průměr 196,5. Dvojice: Nejezchleba - Soušek, sk. B, sice 5. místo, ale malý průměr...podobně Jindřišek - Havlíček, sk. C, rovněž velmi nízký průměr.  Trojice: zatím nic extra, ale Vlasta Bobek zahrál 279 (!), což se mu jistě bude moc hodit do All Events, jelikož má součet 1204, tj. průměr 200,7. Ivan Burian má průměr 201,2. (Ve výsledcích ještě nejsou zahrnuty výsledky her od 19 hod, ale podle on-li scoringu Jirka Hindrák by měl mít součet 1216...) Držte palce, vše je teprve na začátku...

25.06.16: do místa konání dorazili všichni, večer se konalo slavností zahajování s vlajkonoši, projevy, rautem a živou hudbou. Atmosféra byla hezká a vstřícná... Přinášíme nějaké ty fotky našich:

dsc02674.jpgdsc02701.jpg

 

 

 

 

 

 

 

23.06.16: ME začíná v sobotu 25.06. slavnostním zahájením. Hraje se od neděle 26.06. do čtvrtka 30.06.16. Většina ze 40ti účastníků ME jede autem, odjezdy ve čtvrtek, v pátek a někdo až v sobotu. Na cestu budeme mít "krásné" počasí, právě na tyto 3 dny jsou hlášeny tropické teploty s tím, že od neděle se má ochladit a snad i pršet. Tak nám všem držte palce, ať cestu přežijeme ve zdraví...

 

Náhledy fotografií ze složky 2016 ME Seniorů Kodaň, Dánsko

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Rybelsus - Quick and Easy Weight Lass

(PillsFus, 24. 6. 2024 15:37)

Rybelsus - Quick and Easy Weight Lass

According to randomised controlled trials, you start losing weight immediately after taking Rybelsus. After one month, the average weight loss on Rybelsus is around 2kg; after two months, it’s over 3kg.

What does Rybelsus do to your body?

Rybelsus (oral semaglutide) is a GLP-1 receptor agonist. It mimics a fullness hormone called GLP-1.

Rybelsus reduces appetite and hunger by interacting with the brain’s appetite control centre, the hypothalamus. This effect on the brain helps you eat fewer calories and starts almost immediately after taking the pill.

However, you might notice your hunger levels rising and falling in the first 4-5 weeks you take Rybelsus.

It can take around 4-5 weeks for Rybelsus to reach a level in the body we call a steady state. A steady state is when the drug’s levels in the body remain consistent rather than spiking and falling.

Interestingly, this initial weight loss is no different to other weight loss treatments or the impact of diet interventions on weight loss. The real effect of oral semaglutide is seen beyond three months.

Oral semaglutide is a long-acting medication that’s started at a lower dose to reduce the number and severity of side effects as it’s built up to a higher maintenance dose.

https://true-pill.top/rybelsus.html

BITCOIN CRACKING SOFTWARE

(Lamalip, 23. 6. 2024 23:18)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

We offer the best odds on cricket betting in the United Arab Emirates.

(Bryanhit, 23. 6. 2024 21:18)

Hello!

Do you have a website and want more people to visit it? Do you want it to rank high in search engines and bring in more customers? We have the perfect solution for you!

We offer unique databases and keys for use with Xrumer and GSA software, which will help you:

- Attract More Visitors: Increase traffic to your site using powerful link-building tools.
- Boost Your Search Engine Rankings: Improve your site's positions on Google and other search engines.
- Save Time and Money: Instead of spending resources on complex and expensive marketing campaigns, you can use ready-made solutions that work.

What We Offer:
- Xrumer databases: Specially selected and verified databases that will help you create quality backlinks and increase your site's visibility.
- GSA Databases and Keys: Easily integrable databases and keys that allow you to automate the link-building process and enhance your SEO.

Why Choose Us?
- Proven Quality: Our databases and keys undergo strict verification to ensure maximum effectiveness.
- Ease of Use: You don't need to be an expert in SEO or link building. Our solutions are intuitive and easy to use.
- Support and Consultation: We are always ready to help and answer any questions so you can make the most of our products.

Don't miss the chance to take your website to the next level! Order Xrumer and GSA databases today and start attracting more customers.
Best regards, Drop Dead Studio!

Contact us now to learn more and take the first step towards success!
To contact us, write to telegram https://t.me/DropDeadStudio

SEARCHING FOR LOST BITCOIN WALLETS

(Lamalip, 23. 6. 2024 7:56)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

SEARCHING FOR LOST BITCOIN WALLETS

(Lamalip, 23. 6. 2024 2:42)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

BITCOIN LOTTERY - SOFTWARE FREE

(Lamalip, 22. 6. 2024 14:05)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

SEARCHING FOR LOST BITCOIN WALLETS

(Lamalip, 22. 6. 2024 1:01)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

BITCOIN MONEY SEARCH SOFTWARE

(Lamalip, 21. 6. 2024 6:05)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Weather is outragous

(Frank#smith[Kfyzeiuqujbpygze,2,5], 21. 6. 2024 4:42)

best Inmate Text apphttps://contactmeasap.com/blog/best-federal-inmate-texting-service/

Effective Communication Skills for Personal and Professional Success

(Steventhons, 21. 6. 2024 4:24)

Hi all!
Family Travel Made Easy! Make traveling with kids a breeze. Our family travel guides offer tips for safe, fun, and stress-free trips with your little ones.
Very good thematic site - https://mail-grups.com

techniques
smoothie recipes
travel hacks
Mediterranean diet
communication tips
travel safety
family travel
angel investments

Goog luck!

Cialis, Viagra, Levitra - Trial ED Packb buy, discount!

(PillsFus, 21. 6. 2024 4:00)

Erectile dysfunction treatments available online from TruePills.
Discreet, next day delivery and lowest price guarantee.

Viagra is a well-known, branded and common erectile dysfunction (ED) treatment for men.
It's available through our Online TruePills service.

Trial ED Pack consists of the following ED drugs:

Viagra Active Ingredient: Sildenafil 100mg 5 pills
Cialis 20mg 5 pills
Levitra 20mg 5 pills

https://cutt.ly/dw7ChH4s
https://leczyca.praca.gov.pl/be/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow/-/klasyfikacja_zawodow/zawod/311411?_jobclassificationportlet_WAR_nnkportlet_backUrl=https://true-pill.top/
https://orticongroup.ru/bitrix/click.php?anything=here&goto=https://true-pill.top/
https://gwiki.orz.hm/bbs/read.php/acinf/Cushion/https://true-pill.top/
https://bax-service.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://true-pill.top/
https://superherofm.com/a2/index.php?q=https%3A%2F%2Ftrue-pill.top%2F


Apo-baclofen
Plaquenil
Uniklar
Selegos
Trialodine
Pms-valproic acid
Protosec
Clacee
Naprontag
Akrofolline
Servizid
Glucomide
Fasigyn
Piozone
Cerrokast
Pms-terbinafine
Bestcef
Ficonax
Naprodev
Flunirin
Veratide
Dosara
Trihexy
Neutop
Losatrix
Klonacid
Lasobix
Limbritol
Chlorphen
Sunpraz
Prolifen
Pepsytoin
Lamotor
Acicvir
Angizaar
Cedar
Selozok
Reloxyl
Bosoptin
Digassim

Cialis, Viagra, Levitra - Trial ED Packb buy, discount!

(PillsFus, 21. 6. 2024 3:58)

Erectile dysfunction treatments available online from TruePills.
Discreet, next day delivery and lowest price guarantee.

Viagra is a well-known, branded and common erectile dysfunction (ED) treatment for men.
It's available through our Online TruePills service.

Trial ED Pack consists of the following ED drugs:

Viagra Active Ingredient: Sildenafil 100mg 5 pills
Cialis 20mg 5 pills
Levitra 20mg 5 pills

https://cutt.ly/dw7ChH4s
https://leczyca.praca.gov.pl/be/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow/-/klasyfikacja_zawodow/zawod/311411?_jobclassificationportlet_WAR_nnkportlet_backUrl=https://true-pill.top/
https://orticongroup.ru/bitrix/click.php?anything=here&goto=https://true-pill.top/
https://gwiki.orz.hm/bbs/read.php/acinf/Cushion/https://true-pill.top/
https://bax-service.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://true-pill.top/
https://superherofm.com/a2/index.php?q=https%3A%2F%2Ftrue-pill.top%2F


Apo-baclofen
Plaquenil
Uniklar
Selegos
Trialodine
Pms-valproic acid
Protosec
Clacee
Naprontag
Akrofolline
Servizid
Glucomide
Fasigyn
Piozone
Cerrokast
Pms-terbinafine
Bestcef
Ficonax
Naprodev
Flunirin
Veratide
Dosara
Trihexy
Neutop
Losatrix
Klonacid
Lasobix
Limbritol
Chlorphen
Sunpraz
Prolifen
Pepsytoin
Lamotor
Acicvir
Angizaar
Cedar
Selozok
Reloxyl
Bosoptin
Digassim

Cialis, Viagra, Levitra - Trial ED Packb buy, discount!

(PillsFus, 21. 6. 2024 3:57)

Erectile dysfunction treatments available online from TruePills.
Discreet, next day delivery and lowest price guarantee.

Viagra is a well-known, branded and common erectile dysfunction (ED) treatment for men.
It's available through our Online TruePills service.

Trial ED Pack consists of the following ED drugs:

Viagra Active Ingredient: Sildenafil 100mg 5 pills
Cialis 20mg 5 pills
Levitra 20mg 5 pills

https://cutt.ly/dw7ChH4s
https://leczyca.praca.gov.pl/be/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow/-/klasyfikacja_zawodow/zawod/311411?_jobclassificationportlet_WAR_nnkportlet_backUrl=https://true-pill.top/
https://orticongroup.ru/bitrix/click.php?anything=here&goto=https://true-pill.top/
https://gwiki.orz.hm/bbs/read.php/acinf/Cushion/https://true-pill.top/
https://bax-service.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://true-pill.top/
https://superherofm.com/a2/index.php?q=https%3A%2F%2Ftrue-pill.top%2F


Apo-baclofen
Plaquenil
Uniklar
Selegos
Trialodine
Pms-valproic acid
Protosec
Clacee
Naprontag
Akrofolline
Servizid
Glucomide
Fasigyn
Piozone
Cerrokast
Pms-terbinafine
Bestcef
Ficonax
Naprodev
Flunirin
Veratide
Dosara
Trihexy
Neutop
Losatrix
Klonacid
Lasobix
Limbritol
Chlorphen
Sunpraz
Prolifen
Pepsytoin
Lamotor
Acicvir
Angizaar
Cedar
Selozok
Reloxyl
Bosoptin
Digassim

Cialis, Viagra, Levitra - Trial ED Packb buy, discount!

(PillsFus, 21. 6. 2024 3:56)

Erectile dysfunction treatments available online from TruePills.
Discreet, next day delivery and lowest price guarantee.

Viagra is a well-known, branded and common erectile dysfunction (ED) treatment for men.
It's available through our Online TruePills service.

Trial ED Pack consists of the following ED drugs:

Viagra Active Ingredient: Sildenafil 100mg 5 pills
Cialis 20mg 5 pills
Levitra 20mg 5 pills

https://cutt.ly/dw7ChH4s
https://leczyca.praca.gov.pl/be/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow/-/klasyfikacja_zawodow/zawod/311411?_jobclassificationportlet_WAR_nnkportlet_backUrl=https://true-pill.top/
https://orticongroup.ru/bitrix/click.php?anything=here&goto=https://true-pill.top/
https://gwiki.orz.hm/bbs/read.php/acinf/Cushion/https://true-pill.top/
https://bax-service.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://true-pill.top/
https://superherofm.com/a2/index.php?q=https%3A%2F%2Ftrue-pill.top%2F


Apo-baclofen
Plaquenil
Uniklar
Selegos
Trialodine
Pms-valproic acid
Protosec
Clacee
Naprontag
Akrofolline
Servizid
Glucomide
Fasigyn
Piozone
Cerrokast
Pms-terbinafine
Bestcef
Ficonax
Naprodev
Flunirin
Veratide
Dosara
Trihexy
Neutop
Losatrix
Klonacid
Lasobix
Limbritol
Chlorphen
Sunpraz
Prolifen
Pepsytoin
Lamotor
Acicvir
Angizaar
Cedar
Selozok
Reloxyl
Bosoptin
Digassim

Cialis, Viagra, Levitra - Trial ED Packb buy, discount!

(PillsFus, 21. 6. 2024 3:56)

Erectile dysfunction treatments available online from TruePills.
Discreet, next day delivery and lowest price guarantee.

Viagra is a well-known, branded and common erectile dysfunction (ED) treatment for men.
It's available through our Online TruePills service.

Trial ED Pack consists of the following ED drugs:

Viagra Active Ingredient: Sildenafil 100mg 5 pills
Cialis 20mg 5 pills
Levitra 20mg 5 pills

https://cutt.ly/dw7ChH4s
https://leczyca.praca.gov.pl/be/rynek-pracy/bazy-danych/klasyfikacja-zawodow-i-specjalnosci/wyszukiwarka-opisow-zawodow/-/klasyfikacja_zawodow/zawod/311411?_jobclassificationportlet_WAR_nnkportlet_backUrl=https://true-pill.top/
https://orticongroup.ru/bitrix/click.php?anything=here&goto=https://true-pill.top/
https://gwiki.orz.hm/bbs/read.php/acinf/Cushion/https://true-pill.top/
https://bax-service.ru/bitrix/redirect.php?goto=https://true-pill.top/
https://superherofm.com/a2/index.php?q=https%3A%2F%2Ftrue-pill.top%2F


Apo-baclofen
Plaquenil
Uniklar
Selegos
Trialodine
Pms-valproic acid
Protosec
Clacee
Naprontag
Akrofolline
Servizid
Glucomide
Fasigyn
Piozone
Cerrokast
Pms-terbinafine
Bestcef
Ficonax
Naprodev
Flunirin
Veratide
Dosara
Trihexy
Neutop
Losatrix
Klonacid
Lasobix
Limbritol
Chlorphen
Sunpraz
Prolifen
Pepsytoin
Lamotor
Acicvir
Angizaar
Cedar
Selozok
Reloxyl
Bosoptin
Digassim

Профилактика Гигиена Зубов

(Danielfeawl, 20. 6. 2024 23:03)

Кариес эмали – начало кариозного процесса, формирующегося под толщей зубного налета https://www.amkdental.ru/reviewes Несвоевременно выявленная патология быстро преобразуется в более серьезные формы https://www.amkdental.ru/
Эстетическая реставрация, восстановление цвета и формы при некариозных поражениях (эрозия, клиновидный дефект, гиполазия) 6 000 ?
Лечение клиновидного дефекта 7 000 ?
С заботой о наших клиентах мы предлагаем удобные условия для расчета https://www.amkdental.ru/promotions Воспользуйтесь одним из вариантов:
периодонтит https://www.amkdental.ru/team Является воспалительным процессом, способным привести к потере зуба https://www.amkdental.ru/ При консервативном лечении чистится корневой канал, используются антибиотики, при хирургическом – осуществляется резекция верхушки, ампутируется корень либо же производится полное удаление зубной единицы; пульпит https://www.amkdental.ru/reviewes Представляет собой воспаление пульты (рыхлая соединительная ткань) https://www.amkdental.ru/ Воспаление устраняется терапевтическим методом, при котором используются антибиотики и антисептики, либо же хирургическим, при котором осуществляется чистка, а корневые каналы герметизируются; гипоплазия эмали https://www.amkdental.ru/about Это порок развития, при котором лечение может заключаться в шлифовке эмали, медикаментозном отбеливании, установке коронок; эрозия эмали https://www.amkdental.ru/team При данном заболевании могут быть назначены лекарственные препараты, содержащие кальций, фосфор, витамины, проведен электрофорез, пломбирование, установка коронок или виниров; флюороз https://www.amkdental.ru/team Возникает при переизбытке фтора https://www.amkdental.ru/services Лечение осуществляется путем отбеливания, реставрации или протезирования; повышенная чувствительность (гиперестезия) https://www.amkdental.ru/about Метод лечения зависит от причин заболевания https://www.amkdental.ru/reviewes Наиболее распространенными методами является пломбирование и реминерализующая терапия; заболевания пародонта https://www.amkdental.ru/promotions Чаще всего встречаются такие болезни, как гингивит, пародонтоз, пародонтит https://www.amkdental.ru/ При болезнях пародонта используют консервативные и хирургические методики (в зависимости от вида, степени тяжести заболевания) https://www.amkdental.ru/about
Лечение кариеса постоянного зуба в пределах эмали с использованием материалов из фотополимеров ( 1 поверхность) 7 600 ?

необычные сценарии свадьбы

(Robertaspep, 20. 6. 2024 22:27)

Поцелуй для милой https://www.virgo-show.com/wedding-program
Вы можете заказать любую тематику мероприятия: Disco, Gatsby, Русская Кадриль, Candy show, Buenas Noches https://www.virgo-show.com/photo По желанию организуют фото- и видеосъемку праздника, пригласят ведущих и вокалистов https://www.virgo-show.com/videos
Silverpool (САО)
Танго с шариками https://www.virgo-show.com/maslenica
Камерная свадьба небольшая, на ее оформление, подготовку, аренду и костюмы можно выделить небольшой бюджет https://www.virgo-show.com/wedding-program И мероприятие при этом не будет испорчено, ведь сэкономленные средства можно легко направить на последующий отдых как самих молодожен, так и их гостей https://www.virgo-show.com/post/фотосессия-в-цветущих-садах Многие молодые люди организуют дальнейший выезд в загородный дом, в горы или другие места https://www.virgo-show.com/blog Если остаетесь в городе, можно сохранить бюджет на посещение ночного кинотеатра https://www.virgo-show.com/showballet Арендуйте сразу весь зал и посетите его вместе с друзьями, или выберите активные спортивные игры https://www.virgo-show.com/ Например, скалодромы, боулинг и другие варианты https://www.virgo-show.com/post/фотосессия-в-цветущих-садах Конкурсная программа для камерной свадьбы не слишком актуальна, так как формат совершенно иной https://www.virgo-show.com/ В качестве развлечения сохраняются танцевальные программы с периодическим возвратом внимания к молодым, истории становления их семьи https://www.virgo-show.com/portfolio Такой вечер — посвящение! Часто в качестве ведущих выступают сами жених и невеста https://www.virgo-show.com/korporativy А возможно среди гостей найдется человек, который с удовольствием проведет Ваш праздник и подарит приятные эмоции https://www.virgo-show.com/photo Ведь сама программа может быть небольшой https://www.virgo-show.com/ballet Достаточно даже всего одного часа https://www.virgo-show.com/blog/categories/%D1%81%D0%B2%D0%B0%D0%B4%D1%8C%D0%B1%D0%B0 Продумайте задания для всех гостей, а может и сами гости создадут атмосферу по своему вкусу https://www.virgo-show.com/showballet
Для более классического праздника Вы можете выбрать один из стильных лофтов со всем необходимым оборудованием для проведения торжества https://www.virgo-show.com/maslenica

Мета Люкс

(Josephflula, 20. 6. 2024 22:17)

Образцов дверей в демо-зале: 11 пн-вс 10:00-22:00 +7 (495) 260-90-27 gorod@torex99 https://dooralliance.ru/product/model-12-16-dgm/
ru https://dooralliance.ru/product/model-25-1-praga-dg/

Цена за полотно https://dooralliance.ru/project-cat/moderna-porte/

Перейти в сравнение > В сравнение https://dooralliance.ru/product/model-6-6-dg-favi/

Купите входную дверь со скидкой до 50% из коллекций 2023 года https://dooralliance.ru/product-category/vhodnye-dveri/page/4/?filter_varianty-dverej=s-zerkalom&query_type_varianty-dverej=or
Время проведения акции: до 29 февраля 2024 года https://dooralliance.ru/category/stati/page/2/
Подробнее https://dooralliance.ru/product/model-4-32-elbrus-s-oknom/

г https://dooralliance.ru/product/model-12-13-do1/
Москва, ул https://dooralliance.ru/product/model-12-7-do/
Красная сосна, д https://dooralliance.ru/portfolio/№1-20-mh-46-chyornyj-kvarcz-zerkalo/
2а, ТРЦ , 3 этаж https://dooralliance.ru/proizvoditel/drugoj-proizvoditel/page/7/

Артикул: 15830 https://dooralliance.ru/product-tag/mezhkomnatnye-dveri/page/4/

Переезды Москва Цены

(Matthewciz, 20. 6. 2024 21:20)

Переезд серверной https://gruzchik-profi.ru/pereezdsklada

Услуги грузчиков Люберцы https://gruzchik-profi.ru/upakovka

Подсобные работы https://gruzchik-profi.ru/upakovka

Заказать грузчиков недорого в Москве стало легко! Сотрудничество с нашей организацией всегда выгодно, удобно и надежно!
Работаем рядом с метро https://gruzchik-profi.ru/krupnogabaritnygruz

Спектр наших возможностей весьма широк https://gruzchik-profi.ru/kvartirnypereezfd
Помимо перечисленного, к Вашим услугам грузчик на час, ночные грузчики, грузчики без машины, персонал на склад и многое другое https://gruzchik-profi.ru/pereezdsklada
Звоните, ставьте перед нами задачи https://gruzchik-profi.ru/vyvozmusora

Курсы Массаж В Москве

(PhilipGloms, 20. 6. 2024 19:29)

Агентствам https://akademy21.ru/

К сожалению, у нас нет подходящих туров для отображения https://akademy21.ru/master_resnic

Одна из причин – культурный шок https://akademy21.ru/trener_estetika_lica
Лучший отдых, как известно, – это отвлечение от повседневности https://akademy21.ru/contacts/krasnodar

Расстояние до пляжа https://akademy21.ru/dolgovremenaia_ukladka

Ищем похожие туры https://akademy21.ru/contacts/volgograd

Горячие источники Достопримечательности Животный мир Культура и искусство Оздоровление Пляжный отдых Эко-туризм https://akademy21.ru/otzyvy


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86

následující »