Jdi na obsah Jdi na menu
 


ME 2016 Kodaň - výsledky, průběžné komentáře

23. 6. 2016

Tady naleznete aktuální oficiální výsledky: VÝSLEDKY

Zde je oficiální startovní listina ME: START LIST


On line scoring: World Cup Hallen RODOVRE

On line scoring: Lanes and Lounges TARNBY

On line scoring: Bowling center GLOSTRUP (nenašli jsme, příp. doplníme)

On line scoring: Bowlernes Hal GRONDAL (nenašli jsme, příp. doplníme)


Zde jsou naše aktuální komentáře:

04.07.16: vložena tabulka s konečnými PODROBNÝMI VÝSLEDKY z ME (jde o excel soubor ke stažení s mnoha záložkami, tak si to vše projděte. A tady jsou ještě tytéž výsledky ve starší verzi excelu: VÝSLEDKY 2). Výsledky byly odeslány i do ČBA k vložení do databází a hráčských vizitek.

04.07.16: vloženo video z ME 2016 (v levém menu Videogalérie)

03.07.16: vloženy fotky (viz dole nebo v levém menu Fotoalbum)

01.07.16: poslední den ME seniorů 2016 byl ve znamení 3 hlavních denních programů: Masters ve všech kategoriích, Medailový ceremoniál a Slavnostní společná rozlučka všech hráčů i hostů.

Masters: nejdříve nastupovaly ženy, včetně naší Míly Novákové, která si v rámci své kategorie A poprvé v životě zahrála 5 zápasů (Round Robin) v Masters na tak významné akci. 3 zápasy vyhrála, 2 naopak nevyšly a bylo z toho 5. místo. Po dámách nastoupili ke svým zápasům v Masters muži a i tady jsme měli své želízko v ohni v kategorii nejmladších mužů. Jirka Hindrák začal srdnatě, ale pak mu už tak dobře hry nevycházely a stejně jako Míla porazil 3 soupeře a dvěma podlehl. Skončil také na 5. místě, o pár kuželek pod 4. místem. Umístění obou je však excelentní a oba bojovali srdnatě a statečně. Podporu v hledišti měli citelnou. Samozřejmě, oba cítili trošilinku mírné zklamání, ale v takového konkurenci je to úspěch, na který se bude hodně dlouho vzpomínat. Radost z medailí za chvíli vše dokonale nahradila. Míle i Jirkovi děkujeme za bojovnost a odhodlání dát do toho vše a k úspěchu gratulujeme!

Medailový ceremoniál: tak ten byl pro české barvy opět velmi atraktivní, protože jak uvádíme níže, brali jsme zlato za dvojice žen kat. A, stříbro za trojice žen a stříbro za jednotlivce mužů kat. A. Jen si medailisty ještě připomeňme: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková a Jirka Hindrák.

dsc02878.jpgdsc02895.jpgdsc02905.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Závěrečný galavečer se koná za malou chvilku od 19. hodin. Čekáme, že to bude zase tak milé a přítelské setkání, jako tomu bývá každý rok. Pak už se všichni rozjedou opět domů... včetně nás. Pochopitelně přineseme podrobné výsledky našich hráčů a vložíme fotky, které jsme tady za celý týden pořídili. Věříme, že to bude v pondělí a snad se do té doby podaří zpracovat i nějaké to video...

Díky všem, co tady v Kodani byli a náš tým podporovali, šťastnou a bezpečnou cestu domů! Příští ročník se koná v Irsku (Dublin) a první kroky ve prospěch českého a slovenského týmu jsme již udělali. Budeme brzo informovat.

30.06.16: čtvrtek... dnešní den je opět po roce dnem, který se zapíše zlatým písmem do historie českého seniorského bowlingu... v této chvíli již máme jistotu, že:

Dvojice ženy, kat. A: Jana Lébrová, Miluše Nováková: zlatá medaile

Jednotlivci muži, kat. A: Jiří Hindrák: stříbrná medaile

Trojice ženy: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková: stříbrná medaile

Jirka Hindrák, kat. A muži: 2. místo v All Events, postup do Masters

Míla Nováková, kat. A ženy: 4. místo v All Events, postup do Masters

dsc02825.jpgdsc02827.jpg

 

 

 

 

 

Všichni jsme tady naprosto nadšení, medailisté příjímají gratulace, hromadně se zde oslavuje... Byl to pro české barvy úžasný den, ale to není všechno. Zítra se naši "Mástři" Jiří Hindrák a Miluše Nováková utkají o pocty nejvyšší v Masters svých kategorií. Hraje se od 08:30 hod, kdo můžete, sledujte, fanděte, držte palce! Potřebujeme to! Hraje se systémem Round Robin a když se podíváte, co je tam za hráče a s jakými průměry, pak to bude skutečně hodně náročné...

Podrobnosti ve výsledkových listech - viz odkaz nahoře a tady na webu někdy později, v této chvíli se slaví, takže mějte, prosím, strpení! Co je však jasné, jsme všichni plni radosti a hrdosti na to, co senioři opět po roce dokázali...!

29.06.16: středa je za námi, zbývá poslední hrací den ME zítra. Pak už bude jasno definitivně, jak ohledně medailí v jednotlivých kategoriích, tak i s postupy do Masters. Ty se hrají v pátek dopoledne... Jak to tedy vypadá v této chvíli:

Jednotlivci: Ženy: sk. A: Jana Lébrová je na 10. místě, Miluše Nováková na 11. Sk. B: Jana Plešingerová 20. místo, sk. C: Anna Brokešová 90. místo. Muži: sk. A: Jiří Hindrák stále drží 1. místo (1), Josef Bočan 25. místo. Sk. B: Richard Nosek 53. místo, sk. C: Stanislav Nejezchleba 9. místo.

Dvojice: Ženy: sk. A: Jana Lébrová - Miluše Nováková, pořád drží 1. místo (!), sk. B: Anežka Lencová - Dáša Flegelová 16. místo, sk. C: Dagmar Tomášková - Anna Brokešová 30. místo. Muži: sk. A: Miroslav Oliva - Jiří Hindrák 23. místo, sk. B: Milan Soušek - Stanislav Nejezchleba 34. místo, sk. C: Milan Jindřišek - Zdeněk Havlíček 32. místo.

Trojice: Ženy: Jana Lébrová - Miluše Nováková - Blanka Hanusíková 2. místo i dnes ještě vydrželo (!). Muži: Josef Bočan - Karel Levák - Jan Martan 57. místo.

All Events (pro Masters): Ženy: sk. A: Miluše Nováková 3. místo, Jana Lébrová 6. místo. Velice nadějné, ale Jana se bude ve čtvrtek ještě hodně klepat... Sk. B a sk. C jsou z hlediska Masters prakticky nedostupné. Muži: sk. A: Jiří Hindrák klesl na 2. místo, 10 bodů před ním je po dnešku Dán.. přesto má Jirka účast v Masters velice, ale velice pravděpodobnou, až téměř jistou. Sk. B: v naději nemáme nikoho, sk. C: Standa Nejezchleba spadl již na 11. místo.

Suma sumárum: zítra pár našich ještě odehrává poslední sady her, budeme bedlivě sledovat a fandit a výsledky se zde objeví opět večer a to již budou výsledky definitivní (mimo Masters). Modlíme se, aby všechny naše naděje vydržely a získali jsme tak pro ČR nějaké ty medaile. Doufejme, že jejich hodnota bude co možná nejvyšší. V každém případě všem úspěšným děkujeme a můžou se spolehnout na naši podporu, zejména v Masters.

28.06.16: tak o čem dnes psát dřív... událo se toho, jak jsme již včera předvídali, opravdu mnoho. A jsou tedy hodně pozitivní zprávy!! Takže nejdříve jednotlivci: dnes odehrál Jirka Hindrák, jeho součet je dsc02766.jpgneuvěřitelných 1359, tj. průměr 226,5 (poslední hra 279) a dostává se tak na čelo jednotlivců sk. A"! Zaděláno tak máme na zlato!!!  Současně si také podstatně vylepšil šanci na Masters této kategorie, kam postupuje 6 nejlepších. Prozatím v tento den a tuto hodinu tam je první Fin s průměrem přes 198, jenž má odehráno vše. Jirka má přes 216 a zbývá mu odehrát dvojice (s Mirkem Olivou). Standa Nejezchleba dnes v jednotlivcích (sk. C) rovněž zazářil a vylepšil si svou bilanci, zahrál 1210 a je na 5. místě průběžného pořadí.

Dvojice: a začneme hned zostra, dnes odehrály Jana Lébrová s Mílou Novákovou a pozor, jejich součet (kat. A) je dsc02753.jpg2427 a jsou na průběžném 1. místě... I tady pochopitelně budeme napjatě čekat, zda se z toho urodí také zlato! Průměr Jany téměř 190 a Míly přes 214, obě si tak přidělaly hodně zajímavých nadějí na Masters jednotlivců jejich kat. A. Byla by to skutečná bomba, pokud by česká výprava měla v Masters dvě hráčky... Míla je průběžně druhá s průměrem 200 bez jedné setiny a Jana je velmi nadějná, pěkný průměr a hru jednotlivců před sebou.

Ovšem samozřejmě pozor, nic není definitivní, stále se hrají všechny typy her dnes večer, ve středu a ve čtvrtek celý den. Takže až ve čtvrtek po půlnoci budeme moci, doufejme, jásta a začít slavit (tedy mimo těch, co by šli v pátek ráno na Masters...)

Ve trojicích jsme stále na 2. místě díky Janě, Míle a Blance, i tady naše naděje na medaili je stále velmi živá! Zatím svítí barvou stříbrnou...

V All Events kat. B je Jirka Stulík na 7. místě, ovšem mnoho hráčů zde nemá dohráno, takže to logicky nevydrží. V kat. C je ovšem průběžně druhý Standa Nejezchleba, ale upřímně řečeno, i jeho šance na Masters jsou jen spíše teoretické... ale nechme se překvapit. V této době se ještě dohrávají večerní utkání a někdy v noci to sem zkompletujeme vše.

27.06.16: meeting ESBC, kde jsou zastoupeny všechny země, proběhl v odpoledních hodinách. Zásadní věci jsou: v roce 2017 bude ME v Dublinu, Irsko a v roce 2018 ve Vídni, která hlasováním zvítězila nad Lausanne (Švýcarsko). Rok 2019 si stále drží ČR, protikandidátem je Izrael. Dnes byl potrestán jeden tým vyloučením ze soutěže trojic za odchod na kouření v průběhu rozehrané soutěže a také padlo napomenutí za nestejné dresy.

Co nového z výsledků našich: Míla Nováková (A) v jednotlivcích drží 5. místo, Jana Plešingerová (/B) 10. místo, Josef Bočan (A) je 13., dnes odehrál Mirek Oliva dsc02714.jpg(A) a dostal se na 14. místo. Trojice dnes odehrála naše želízka v ohni: Jana Lébrová, Míla Nováková, Blanka Hanusíková. Celkem nahrály 3362 bodů, což je řadí na průběžné 2. místo... Jana a Míla nahrály průměr přes 189, Blanka přes 181, celkový průměr 186,8. Finky na 1. místě mají pouhých 25 bodů více... tak a teď budeme napjatě čekat a držet palce, aby medaile vyšla...

Zítra nás čeká dost zápasů v jednotlivcích, dvojicích a trojicích a pomalu se tak začnou kompletovat výsledky v All Events, ze kterého jde v každé kategorii 6 nejlepších do Masters.

26.06.16: dneškem se začíná hrát, není zde žádný jednoznačný systém, současně začínají jednotlivci, dvojice, trojice, muži i ženy.... Výsledky tak budou zcela u všech kategorií denně narůstat.

V jednotlivcích: Míla Nováková je zatím čtvrtá, průměr 195,7. Josef Bočan 8. místo, průměr 196,5. Dvojice: Nejezchleba - Soušek, sk. B, sice 5. místo, ale malý průměr...podobně Jindřišek - Havlíček, sk. C, rovněž velmi nízký průměr.  Trojice: zatím nic extra, ale Vlasta Bobek zahrál 279 (!), což se mu jistě bude moc hodit do All Events, jelikož má součet 1204, tj. průměr 200,7. Ivan Burian má průměr 201,2. (Ve výsledcích ještě nejsou zahrnuty výsledky her od 19 hod, ale podle on-li scoringu Jirka Hindrák by měl mít součet 1216...) Držte palce, vše je teprve na začátku...

25.06.16: do místa konání dorazili všichni, večer se konalo slavností zahajování s vlajkonoši, projevy, rautem a živou hudbou. Atmosféra byla hezká a vstřícná... Přinášíme nějaké ty fotky našich:

dsc02674.jpgdsc02701.jpg

 

 

 

 

 

 

 

23.06.16: ME začíná v sobotu 25.06. slavnostním zahájením. Hraje se od neděle 26.06. do čtvrtka 30.06.16. Většina ze 40ti účastníků ME jede autem, odjezdy ve čtvrtek, v pátek a někdo až v sobotu. Na cestu budeme mít "krásné" počasí, právě na tyto 3 dny jsou hlášeny tropické teploty s tím, že od neděle se má ochladit a snad i pršet. Tak nám všem držte palce, ať cestu přežijeme ve zdraví...

 

Náhledy fotografií ze složky 2016 ME Seniorů Kodaň, Dánsko

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Купить Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP Купить Самый чистый Кокаин в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP

(Anthonykdon, 12. 6. 2024 16:43)

Купить Кокаин в Москве? Самый чистый Кокаин в Москве Купить
ССЫЛКА НА САЙТ- https://mephedrone.top

BITCOIN CRACKING SOFTWARE

(Lamalip, 12. 6. 2024 12:31)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Купить Мефедрон в Москве САЙТ - MEPHEDRONE.TOP Доставка Москва и города САЙТ - MEPHEDRONE.TOP

(Ronaldaksus, 12. 6. 2024 6:03)

Москва Купить Мефедрон? Кристаллы МЕФ?
Где в Москве Купить Мефедрон? САЙТ - https://mephedrone.top/

Дизайн Проект Помещения Цена

(Scottsiree, 12. 6. 2024 5:34)


Положить начало бизнесу – несложно https://olga-filippova.ru/horeca
Сложнее будет его двигать вперед https://olga-filippova.ru/portfolio-2
Не нужно на первых порах растрачивать капитал на огромное помещение, или нанимать в штат огромное количество людей https://olga-filippova.ru/portfolio-2
Достаточно будет вас, двух дизайнеров, бухгалтера https://olga-filippova.ru/beauty-salons-spa-design
Вы ведь не можете наверняка сказать, как будет продвигаться ваш бизнес https://olga-filippova.ru/blog
С приходом прибыли вы уже расширите штат, арендуете помещение где больше пространства https://olga-filippova.ru/kontakts
А пока притормозите https://olga-filippova.ru/beauty-salons-spa-design

Можете ли вы считать эту статью вводным курсом по декорированию интерьера? Конечно же, она не раскрывает всех секретов дизайна (это может сделать только специалист-дизайнер), но точно направит вас по верному пути к созданию стильного дизайна домашнего интерьера, который одновременно является функциональным и привлекательным https://olga-filippova.ru/shop
К созданию дома, который расскажет о том, кто вы https://olga-filippova.ru/office_interior

Если вы в растерянности, мы рекомендуем полистать тематические журналы и пройтись по мебельным салонам, чтобы приметить то, что вам нравится https://olga-filippova.ru/office_interior
Обратите внимание на то, как в мебельных салонах расставлены элементы декора https://olga-filippova.ru/
Заметьте, что многие предметы организованы в виде декоративных групп, а не просто расставлены поодиночке в разных углах комнаты https://olga-filippova.ru/zakazat-dizajn-proekt-stoimost
Прежде всего, покупайте только то, что вам действительно нравится, то, что наилучшим образом соответствует вашей индивидуальности https://olga-filippova.ru/shop

Ассортиментное многообразие интерьеров в каталогах CONTOUR обеспечивает 100% реализацию оптимального зонального проекта, будь-то дизайн студийного помещения или дизайн квартиры двухкомнатной с большой площадью и необходимостью многофункциональной адаптации https://olga-filippova.ru/blog


Прическа На Волосы Средней

(CarlosGusia, 12. 6. 2024 5:34)


Профессионал своего дела https://newkrasota.ru/kriolipolis
Выполняю работы любой сложности https://newkrasota.ru/rf-lifting
Владею медицинским педикюром https://newkrasota.ru/parikmaher-stilist-v-chertanovo
Я очень люблю дело, которым занимаюсь! Меня очень заряжает радость клиентов от результата!
Салон красоты работают квалифицированные специалисты, освоившие техники стрижек и окрашивания ведущих британских и американских школ https://newkrasota.ru/page47976399.html
При желании гостям помогут определиться со стилем, выбрать прическу, сделать макияж https://newkrasota.ru/page47937093.html

Салон красоты Адам & Ева https://newkrasota.ru/uz-kavitasiya

ул https://newkrasota.ru/rf-lifting
Пресненская набережная, дом 12 МФК Башня Федерация, -2 этаж https://newkrasota.ru/page48019403.html

Сходила на первую процедуру лазерной эпиляции https://newkrasota.ru/apparatnaya-kosmetologia
Уже перепробовала множество мест и лазеров, Но здесь я нашла свое Отзывчивый и приятный персонал, все объяснили и рассказали о процедуре https://newkrasota.ru/detskie-strizhki-manicure-makiazh
… читать далее https://newkrasota.ru/apparatnaya-kosmetologia

Электроды Треугольные Элман

(JeffreyZen, 11. 6. 2024 21:01)

Генератор имеет современный дизайн лицевой панели, нажимные кнопки управления, световые индикаторы работы и мультиинформационный дисплей https://ellman.ru/needle
Кроме того, в данной модели предусмотрена возможность переключения режимов с помощью ножной педали или наконечника ручного включения https://ellman.ru/round
Электронное управление прибора имеет функции самоконтроля и самопроверки, что обеспечивает высокую надежность и безопасность работы https://ellman.ru/triangular
Внутренняя память позволяет сохранять все настройки аппарата, а также режим и выходную мощность последнего включения https://ellman.ru/triangular

Особенности радиохирургического аппарата Surgitron EMC https://ellman.ru/round


После применения генератора наблюдается быстрое затягивание ран, восстановление кожного покрова с высоким косметическим эффектом https://ellman.ru/accessories

Выходная мощность в режиме незатухающей волны (СUT): 120 ватт Размеры и вес Ширина х Высота х Угловой размер 228 мм х 127 мм х 330 мм Вес 9 кг МОДУЛЯЦИЯ (форма волны) Прибор имеет четыре выходных формы волны: Режим (Фульгурация) ? Сильно модулированная волна с коэффициентом мощности относительно пиковой мощности до 10 ед https://ellman.ru/diamond
или менее https://ellman.ru/catalog
Модуляция происходит при любой нагрузке, но не больше, чем 1 КГц https://ellman.ru/articles

Контакты https://ellman.ru/needle

BITCOIN CRACKING SOFTWARE

(Lamalip, 11. 6. 2024 20:49)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Арочные Навесы С Поликарбоната

(GeorgeImaLt, 11. 6. 2024 17:40)

Арочный навес из поликарбоната — красивая, легкая и изящная конструкция, которая защитит от солнца и снега ваш автомобиль, создаст уютную зону отдыха, благоустроит крыльцо или бассейн https://profnavesy77.ru/nashi-raboty/photo/whatsapp-image-2023-06-19-at-11-19-29-3

Гарантия на металлокаркас - 3 года https://profnavesy77.ru/nashi-raboty/photo/whatsapp-image-2023-06-19-at-17-12-16
Обращайтесь!
Приглашаем к нам в офис-шоурум и производство г https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-14-53
Одинцово, ул https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-17-at-07-17-29-1
Внуковская, д https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/album/vypolnennye-proekty/p/2
5, стр https://profnavesy77.ru/nashi-raboty/photo/whatsapp-image-2023-06-11-at-08-09-21-2
12 https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-17-28

С наступлением оттепели, после морозов выдавило столб , калитка не закрывается, ворота тоже криво https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-14-38
Просьба переделать https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-15-01-1
Для чего мне менеджер рассказывал, что надо ставить на сваи и будет вечно!? https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-14-27-1
Если не прошло и года, все начало разваливаться и отваливаться? Просьба приехать и переделать, только так, чтоб простояло хотя бы гарантию https://profnavesy77.ru/nashi-raboty/photo/whatsapp-image-2023-06-19-at-11-19-29-3
Весь забор так ж https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-17-44

С учетом действующих акций: 0 до 31 марта https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-14-43-1

Нанесение порошковой эмали https://profnavesy77.ru/nashi-raboty-3/photo/whatsapp-image-2022-06-16-at-16-17-36

Купить Деревообрабатывающие Станки

(WallaceHes, 11. 6. 2024 17:08)

После этого механизируется система регулировки высоты, и теперь конструкция может перемещаться в трех осях, тем самым получается необходимое положение https://www.negotiant.ru/product_catalog/furniture_manufacturing/aspect_machines/

Выполняем грубую (черновую) обработку рейером https://www.negotiant.ru/product_catalog/furniture_manufacturing/baguette/331/
Инструмент держим двумя руками: правой за рукоять, левой за лезвие https://www.negotiant.ru/video/okrasochnoe-oborudovanie-KA-MA/pokrasochnyj-stanok-cevval/
Инструмент ведем по подручнику слева на право https://www.negotiant.ru/product_catalog/furniture_manufacturing/lines_spliced/

Это последнее видео данного мозгоруководства, и в его первой части показано как сделать угловой упор (для его создания можно наклеить распечатанный шаблон или воспользоваться линейкой) https://www.negotiant.ru/product_catalog/sawmill_equipment/miter_stanki/451/
Заготовку упора можно уже нарезать на самом многофункциональном станке https://www.negotiant.ru/video/vysokoproizvoditeljnoe-lesopiljnoe-oborudovanie-brenta-lbl-franciya/avtomaticheskaya-podacha-ne-obreznogo-pilomateriala-na-kromko-obreznoj-stanok-oxia-brenta/

На самом деле очень сложно добиться оптимальных рабочих условий https://www.negotiant.ru/furniture_econom/okutivauschie_stanki/693/
Желательно, чтобы размер помещения был не менее 6,5 м https://www.negotiant.ru/video/termoperenosyaschie_stanki/
Для обустройства мастерской можно сделать пристройку к дому или гаражу https://www.negotiant.ru/video/linii-srashhivaniya-drevesiny/liniya-srashhivaniya-ynf-s-povorotnym-stolom-dlya-zagotovok/
Это решение будет самым выгодным при любом раскладе https://www.negotiant.ru/video/oborudovanie-dlya-domostroeniya/frezernyj-stanok-dlya-skleivaniya-joint-3020/

Ориентировочную стоимость наших работ мы приводим в каждом разделе https://www.negotiant.ru/video/laminirovanie-kashirovanie-oblicovka-panelej/liniya-barberan-2-storonnej-laminacii-panelej-s-avtomaticheskoj-podachej-panelej-i-shtabelirovaniem-gotovyh-panelej/
Полный расчет стоимости изделия будет дан после уточнения всех деталей заказа (размеров, материала и пр https://www.negotiant.ru/furniture_econom/multi_blade_saw/582/
)
Комбинированный деревообрабатывающий станок это отличный выбор оборудования для предприятий различных масштабов, деятельность которых напрямую связана с обработкой дерева https://www.negotiant.ru/product_catalog/sawmill_equipment/High-efficiency_sawing_factories/491/
Достоинства таких станков заключается в универсальности, долговечности и несложном обслуживании https://www.negotiant.ru/product_catalog/Aluminium_profil/704/

Im Pinterest Blogger

(Matthewbep, 11. 6. 2024 3:01)

La misma inicial y principal https://telegra.ph/Euro-2024-UEFA---Apuestas-de-f%C3%BAtbol-06-10 utensilio para jugar en competiciones atleticas es la operadora de apuestas. En la mayoria de los situaciones, aquellas apuestas se llevan a cabo de forma en linea. Actualmente, hay abundantes ocasiones para efectuar apuestas de futbol a por medio de cierta app o en el sitio en linea de cierta empresa de apuestas. Se puede descubrir una lista total de las casas de apuestas con autorizacion en Espana y la nacion mexicana en las paginas de este sitio web. No posee logica jugar con cierto operador de apuestas no autorizado: definitivamente nunca se hallaran superiores ganancias, y el amenaza asociado de sufrir la perdida de fondos al encontrarse con timadores se incrementa de forma exponencial. Luego de optar por una empresa de apuestas con permiso apropiada, es preciso emplear medios adicionales extra destinadas al jugador. Examinemos algunas de aquellas muy populares.

Exploring the Hypnotic of Dating: Connections, Advancement, and Determining

(CyharlesLog, 10. 6. 2024 6:51)

Dating is a go abroad that encompasses the magic of good-natured bearing, slighting excrescence, and exciting discoveries. It is a method through which individuals traverse impractical possibilities, getting to be acquainted with each other on a deeper level. Dating allows people to share experiences, unpleasantness ideas, and design consequential connections.
https://ca3h.com/

In the empire of dating, one encounters a distinctive string of emotions. There's the exhilaration of convention someone new, the intuition of a beginning fixture, and the quivering of discovering stock interests and shared values. It is a continually of vulnerability and self-discovery as individuals unreserved themselves up to the possibility of love and companionship.
https://ca3h.com/

Serviceable communication lies at the will of dating, facilitating understanding and correlation between two people. It involves effective listening, honest language, and empathy, creating a range for authentic dialogue. Through communication, individuals can tour their compatibility, transfer thoughts and dreams, and assemble a bottom of trust.

Men Dating Men: Celebrating Adulation and Pull

(Albertphike, 10. 6. 2024 6:48)

Men dating men participation out of, connecting, and the dream of relationships in their own unmatched way.
https://ca3h.com
In a superb that embraces diverseness and inclusivity, same-sex relationships from develop their place. Men who fixture men direct the joys and challenges of building substantial connections based on authenticity and mutual understanding. They revel enjoyment while overcoming societal expectations, stereotypes, and discrimination.
https://ca3h.com/
Communication and stirring intimacy disport oneself a essential place in their relationships, fostering trust and deepening their bond. As society progresses toward fairness, it is important to approve and regard the friendship shared between men dating men, embracing their unequalled experiences and contributions to the tapestry of anthropoid connections.

We offer the best odds on cricket betting in the United Arab Emirates.

(Bryanhit, 10. 6. 2024 1:25)


Hello!

Do you want to experience the thrill and excitement of cricket betting with the chance to win big? Then we have an excellent offer just for you!

We offer the best odds on cricket betting in the United Arab Emirates. Whether you're an experienced bettor or a newcomer to the world of betting, with us, you can enjoy unforgettable experiences and possibly change your life for the better.

Why Choose Us?
- High Odds: We offer the most favorable odds that increase your chances of winning big.
- Wide Selection of Matches: Enjoy betting on the most thrilling cricket matches and tournaments.
- Safety and Reliability: Your safety and confidentiality are our priority. You can trust the fairness and transparency of all operations.
- Ease and Convenience: Betting with us is easy and convenient, even if you've never done it before. Our platform is intuitive and accessible from any device.
- Exclusive Bonuses: Receive special offers and bonuses for new and existing customers.
Try Now!
Don't miss the opportunity to experience the real thrill and adrenaline rush of cricket betting! Even if you've never bet before, now is the time to try. It's simple, safe, and could become your new exciting hobby.

Special Offer for New Customers:
Register now and receive a bonus on your first deposit! Increase your chances of winning from the very beginning.

Contact us to learn more and place your first bet. This is your chance to experience new sensations and maybe hit the jackpot!

Best regards, https://1xbeticricetc1xbetti5.ru/

Кухонный Гарнитур Для Маленькой Кухни Угловой Купить

(Richardduari, 9. 6. 2024 15:05)

В дальнейшем, вы будете видеть автоматические расчеты и для других кухонь https://enli-msk.ru/we

Еще до начала ремонта дизайнер предложила нестандартный вариант планировки, который очень привлек нас большим открыты https://enli-msk.ru/privacy

Цена до акции: 19875 р https://enli-msk.ru/

Материал фасада: ДСП Стиль: Классический Цвет: Изумрудный Столешница: ДСП Цена за погонный метр: 49 800 рублей https://enli-msk.ru/we

? Как вызвать специалиста для проведения замера?
Материал фасада: Акрил Стиль: Евро, Минимализм, Модерн, Скандинавский, Современный Цвет: Белые, Орех Столешница: Постформинг Цена за погонный метр: 47 117 рублей https://enli-msk.ru/privacy

Семейный Ресторан Москвы

(JamesMug, 9. 6. 2024 14:42)

3 650 https://mariozhukovka.ru/events/9-мая-день-победы-в-ресторане-марио-village
00p https://mariozhukovka.ru/about

Для каких мероприятий подойдет?
Мы подходим к своей работе ответственно, уделяя внимание всем мелочам, независимо от масштаба мероприятия https://mariozhukovka.ru/

Пирамида из бокалов шампанского Цена от 6 999 руб https://mariozhukovka.ru/events/сезон-майских-пикников-в-ресторане-марио-village23

Вместо организации полноценных обедов или ужинов в ресторане и кафе мы рады предложить вам недорогой кейтеринг https://mariozhukovka.ru/events/

Знание многих вопросов https://mariozhukovka.ru/events/осенние-новинки

Rf Лифтинга Кожи

(LeonardTarry, 9. 6. 2024 14:11)

Нечеткий овал лица https://marera-clinic.ru/specialists/kudrovo/sevastianova
Дряблость, потеря упругости кожи https://marera-clinic.ru/specialists/kollontai/karmanova
Мелкие морщинки вокруг глаз или рта https://marera-clinic.ru/services/laser-man-inmodediolaze
Птоз лица, появление брылей https://marera-clinic.ru/specialists/kudrovo/totskaya-kudrovo
Признаки фотостарения https://marera-clinic.ru/services/mezoterapy
Расширенные поры https://marera-clinic.ru/services/biorevitalization
на ногах https://marera-clinic.ru/specialists/kudrovo/krasilnikova

1 https://marera-clinic.ru/services/mezoterapy
Безболезненно для кожи, без анестезирующих таблеток или хирургических операций https://marera-clinic.ru/services/resnitsi

Перед началом процедуры врач дополнительно сообщит вам, сколько она будет длиться https://marera-clinic.ru/services/biorevitalization
При необходимости за один сеанс можно обратить несколько участков лица и тела https://marera-clinic.ru/specialists/kudrovo

Владелец клиники , главврач, кандидат медицинских наук, дерматовенеролог, дерматокосметолог, эксперт Allergan (Juvederm, Botox)
Регулярные процедуры с Gezatone m1603 позволяют получить не только внешние положительные результаты, но и внутренние https://marera-clinic.ru/services/uhod
После выполнения полного курса можно заметить существенное повышение упругости кожи и восстановление контуров лица https://marera-clinic.ru/services/brovi

Результат https://marera-clinic.ru/services/mikrotoki

Переезд Москва

(Matthewciz, 8. 6. 2024 17:55)

Узнать цену https://gruzchik-profi.ru/upakovka

Мы внимательно относимся к потребностям клиента https://gruzchik-profi.ru/krupnogabaritnygruz
Персонал подбирается в соответствии с необходимым опытом, знаниями и навыками https://gruzchik-profi.ru/pereezdmagazina
Максимальное число сотрудников, которое мы можем выделить единовременно, до 35 https://gruzchik-profi.ru/pereezdsklada
Если планируется долговременное сотрудничество, а вам требуется большее количество специалистов на объект, то мы задействуем собственных кадровиков https://gruzchik-profi.ru/pereezdsklada
Они ищут людей с необходимыми навыками, знаниями и опытом https://gruzchik-profi.ru/upakovka

Да, мы работаем в разных условиях https://gruzchik-profi.ru/krupnogabaritnygruz
При подъеме без лифта требуется доплата за сложность https://gruzchik-profi.ru/kvartirnypereezfd
Окончательная сумма зависит от этажа, на котором располагается объект работы, а также веса и габаритов переносимого имущества https://gruzchik-profi.ru/vyvozmusora

Любой транспорт для проведения вашего переезда: от газели до фуры https://gruzchik-profi.ru/krupnogabaritnygruz

Выберите сколько грузчиков https://gruzchik-profi.ru/vyvozmusora

Транспорт для перевозки груза или переезда https://gruzchik-profi.ru/pereezdmagazina

Инструкция По Монтажу Водостоков

(JeffreySef, 8. 6. 2024 14:02)

Почему стоит заказать услуги мойка Фасада в компании ООО
Безвоздушная покраска от 50 руб https://alpinist-servis.ru/privacy/
/м 2 Заказать Покраска фасадов от 70 руб https://alpinist-servis.ru/nashi-uslugi/pokraska-kirpichnoj-truby/
/м 2 Заказать Покраска мостов от 150 руб https://alpinist-servis.ru/podem-gruzov/
/м 2 Заказать Покраска резервуаров от 100 руб https://alpinist-servis.ru/myte-okon-alpinistami-cena-v-moskve/
/м 2 Заказать Покраска дымовых труб от 100 руб https://alpinist-servis.ru/ceny/
/м 2 Заказать Покраска металлоконструкций на высоте от 100 руб https://alpinist-servis.ru/chistka-krovli-ot-naledi-i-sosulek/
/м 2 Заказать Покраска водонапорных башен от 100 руб https://alpinist-servis.ru/nashi-uslugi/remont-vodonapornoj-bashni/
/м 2 Заказать https://alpinist-servis.ru/uslugi-promyshlennyx-alpinistov-v-moskve/

Промышленный альпинист — моет окна небоскребов на объектах в , монтирует наружную рекламу, устанавливает освещение и красит металлические конструкции на многометровой высоте https://alpinist-servis.ru/nashi-uslugi/remont-vodonapornoj-bashni/

Ассоциация промышленных альпинистов https://alpinist-servis.ru/gidrofobizaciya-fasada-zdaniya-chto-eto-takoe/

В ходе диагностики видно четкую причину протекания, и проблему можно устранить https://alpinist-servis.ru/nashi-uslugi/pokraska-metallokonstrukcij/
Мы даем гарантию на год, что именно это место не будет пропускать воду https://alpinist-servis.ru/nashi-uslugi/gidroizolyaciya-kryshi-balkona/

Специалисты нашей компании ответят на любые вопросы по услугам и расценкам клининга и помогут подобрать самый выгодный вариант https://alpinist-servis.ru/remont-fasada-v-moskve/

BITCOIN CRACKING SOFTWARE

(Lamalip, 8. 6. 2024 7:18)

I want to show you one exclusive program called (BTC PROFIT SEARCH AND MINING PHRASES), which can make you a rich man!

This program searches for Bitcoin wallets with a balance, and tries to find a secret phrase for them to get full access to the lost wallet!

Run the program and wait, and in order to increase your chances, install the program on all computers available to you, at work, with your friends, with your relatives, you can also ask your classmates to use the program, so your chances will increase tenfold!
Remember the more computers you use, the higher your chances of getting the treasure!

DOWNLOAD FOR FREE

Telegram:
https://t.me/btc_profit_search

Exploring the Miraculous of Dating: Connections, Nurturing, and Discovery

(CyharlesLog, 8. 6. 2024 5:37)

Dating is a journey that encompasses the enchanting of human ally, slighting increase, and alluring discoveries. It is a process through which individuals scrutinize romantic possibilities, getting to know each other on a deeper level. Dating allows people to appropriate experiences, market ideas, and create meaningful connections.
https://sexyfatmature.net/

In the monarchy of dating, whole encounters a dissimilar range of emotions. There's the exhilaration of meeting someone trendy, the anticipation of a in the first place escort, and the thrill of discovering stale interests and shared values. It is a stretch of vulnerability and self-discovery as individuals unreserved themselves up to the plausibility of love and companionship.
https://ca3h.com

Serviceable communication lies at the will of dating, facilitating understanding and consistency between two people. It involves acting listening, honest language, and empathy, creating a room on authentic dialogue. Including communication, individuals can inquire their compatibility, the board thoughts and dreams, and develop intensify a fundamental of trust.


1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 | 42 | 43 | 44 | 45 | 46 | 47 | 48 | 49 | 50 | 51 | 52 | 53 | 54 | 55 | 56 | 57 | 58 | 59 | 60 | 61 | 62 | 63 | 64 | 65 | 66 | 67 | 68 | 69 | 70 | 71 | 72 | 73 | 74 | 75 | 76 | 77 | 78 | 79 | 80 | 81 | 82 | 83

následující »