Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. Přihlášení hráči - ubytování a sestavy

Vloženo 03.01.2022: Pokud byla přihláška odeslána a zde se neobjeví do 3 dnů, je něco špatně, zřejmě bude třeba vyplnit znovu nebo stáhnout přihláškuve wordu, vyplnit a zaslat emailem.

ME začíná v sobotu 25.06. a trvá do 03.07.2022. 25. a 26.06. jsou tréninkové hry, 26.06. zahajovací ceremoniál. Hraje se od pondělí do pátku, v sobotu jsou finále a večer závěrečný Galavečer. Odjezd se předpokládá 03.07.22.

Níže v tabulce je přehled jednotlivých typů pokojů, kam budeme zapisovat hráče, kteří se na ME přihlásí a budou chtít v tomto hotelu s celou CZ výpravou bydlet. Tento hotel je rovněž základnou pro celou CZ výpravu z hlediska informací.

Ještě níže naleznete sestavy přihlášených hráček a hráčů na toto ME. Sestavy je nutno zaslat do 10.02.2022.

Ubytování v oficiálních hotelech (Mercure Hotel Berlin Tempelhof a další)

(kdo si tento hotel zajišťoval individuálně, nebude zde uveden, zde jsou jen pokoje, které objednáváme hromadně)

Pokoj Jméno 1 Jméno 2 Příjezd Odjezd   Pokoj Jméno 1 Jméno 2 Příjezd Odjezd
double Stulík Jiří Stulíková Dagmar 26.06.22 03.07.22            
double Pitaš Vladimír Berková Marcela 26.06.22 03.07.22   double Fojtíková Ivana Fojtík František 26.06.22 03.07.22
single Lencová Anežka x 26.06.22 03.07.22            
twin Butal Jaroslav Kunc Oto 26.05.22 03.07.22   double Plánička Vojtěch Pláničková Zdenka 26.06.22 03.07.22
single Talaš Vlastimír x 25.06.22 03.07.22   twin Janočková Krystyna Soukupová Dana 26.06.22 03.07.22
            double Vrážel Jiří Vráželová Dimitrula 26.06.22 02.07.22
            double Krubert Emil Šulcová Hana 26.06.22 03.07.22
double Tomášek Petr Tomášková Dagmar 26.06.22 03.07.22   single Vaněčková Dagmar x 26.06.22 03.07.22
double Suchánek Jann Suchánková Miloslava 26.06.22 03.07.22            
double Brokeš František Brokešová Anna 26.06.22 03.07.22            
twin Henzl Petr Nejezchleba Stanislav 26.06.22 03.07.22            
twin Kolář František Soušek Milan 26.06.22 03.07.22            
double Adamec Petr Adamcová Renata 26.06.22 03.07.22            
twin Štefková Eva Surán Ondřej 26.06.22 03.07.22            
twin Hindrák Jiří Vondráček Adam 25.6.22 03.07.22            

 

Sestavy hráček a hráčů - dvojice, trojice

Pokud někdo zaslal přihlášku a během 3 dnů není uveden dole v seznamu, zřejmě nastala chyba v odesílání. V takovém případě přihlášku vyplňte znovu, případně je třeba si stáhnout formulář přihlášky ve wordu, vyplnit doma a zaslat emailem.

(sestavy je nutné zaslat do 10.02.2022, kdo nezašle sestavy, budou mu spoluhráči určeni)

ID Příjmení, jméno Kat. Double Teams Ubytování   ID Příjmení, jméno Kat. Double Teams Ubytování
Ž01 Stulíková Dagmar C 01,07 01,07,11 Mercure   M01 Pitaš Vladimír C 01,09 01,02,09 Mercure
Ž02 Brokešová Anna C 02,09 02,09,SP Mercure   M02 Stulík Jiří C 02,05 01,02,09 Mercure
Ž03 Lencová Anežka C 03,04 03,04,10 Mercure   M03 Bešík Josef C 03,14 03,24,28 Individuální
Ž04 Suchánková Miloslava C 03,04 03,04,10 Individuální   M04 Butal Jaroslav C 04,08 04,08,10 Mercure
Ž05 Štefková Eva B 05,06 05,06,08 Mercure   M05 Talaš Vlastimír C 02,05 05,Sp,Sp Mercure
Ž06 Fojtíková Ivana A 05,06 05,06,08 Mercure   M06          
Ž07 Soukupová Dana C 01,07 01,07,11 Mercure   M07          
Ž08 Šulcová Hana B 08,11 05,06,08 Mercure   M08 Kunc Oto C 04,08 04,08,10 Mercure
Ž09 Pláničková Zdenka C 02,09 02,09,SP Mercure   M09 Tomášek Petr C 01,09 01,02,09 Mercure
Ž10 Janočková Krystyna C 10,SP 03,04,10 Mercure   M10 Nosek Richard C 10,11 04,08,10 Individuální
Ž11 Vaněčková Dagmar C 08,11 01,07,11 Mercure   M11 Soušek Milan C 10,11 11,23,29 Mercure
              M12 Brokeš František C 12,23 12,15,20 Mercure
              M13          
              M14 Suchánek Jan C 03,14 14,19,25 Individuální
              M15 Havlíček Zdeněk C 15,20 12,15,20 Individuální
              M16 Henzl Petr C 16, 31 16,17,31 Mercure
              M17 Adamec Petr C 17,24 16,17,31 Mercure
              M18 Hindrák Jiří B 18,22 18,21,22 Mercure
              M19 Šolc Miloslav C 19,25 14,19,25 Mercure
              M20 Nejezchleba Stanislav C 15,20 12,15,20 Mercure
              M21 Vondráček Adam A 21,29 18,21,22 Mercure
              M22 Vrážel Jiří B 18,22 18,21,22 Mercure
              M23 Plánička Vojtěch C 12,23 11,23,29 Mercure
              M24 Větrovský Jaromír C 17,24 03,24,28 Individuální
              M25 Pleticha Jaroslav C 19,25 14,19,25 Individuální
              M26 Krubert Emil B 26,28 26,27,30 Mercure
              M27 Slezák Luboš A 27,30 26,27,30 Individuální
              M28 Květenský Vítězslav C 26,28 03,24,28 Individuální
              M29 Surán Ondřej A 21,29 11,23,29 Mercure
              M30 Teame Habtegabriel A 27,30 26,27,30 Individuální
              M31 Kolář František C 16, 31 16,17,31 Mercure
Poznámka: SP = spoluhráče přidělí pořadatel