Jdi na obsah Jdi na menu
 


BZ Senior Open - květen 2020

1. 6. 2020

Láďa Pitaš od začátku až do konce

Vlado Pitaš si vybral pouze „oddechový čas“ v semifinále , ale jinak od začátku až do konce vévodil startovnímu poli.

V kvalifikaci zvítězil před juniorem seniorů Pavlem Konečným a Petrem Tomáškem. Vstřícné mazání dovolilo mnoho hezkých her a už v kvalifikaci padl nejvyšší nához, o který se postaral Pavel Konečný, a měl hodnotu krásných 278.

V semifinálových soubojích už byly výkony vyrovnanější a hodně jich bylo rozhodnuto ve 2. hře. František Brokeš prohrával se Standou Dohnálkem, ale pak ho zmrazil 256 a v pohodě postoupil do finále. Nakonec i Standa Dohnálek jako nejlepší poražený.

V dalších soubojích se Pavel Konečný trochu trápil s Annou Brokešovou a o 15 kuželek zvítězil, Danuše Krejčová jasně v dámském souboji přehrála Alenu Brašnovou , Jirka Egert dvakrát 203 a také v pohodě postoupil přes Jirku Haraštu, Vlado Pitaš si pohlídal postup i po úvodních 149, Petr Tomášek zvládl velký handicap Marie Horákové a  Milan Jindřišek vlastně už v první hře přehrál Radka Štefla.

Finále bylo v první hře velmi vyrovnané a dramatické. Vlado Pitaš dal 226 a vedl před Pavlem Konečným, který bohužel končil poslední 2 frame nedohozy, jinak by měl více než Vlado, ale i tak slušných 210. Na třetí pozici František Brokeš se 195. Ve druhé hře útočil Jirka Egert, který dal 209 , ale stačilo to o 14 kuželek jen na 4. místo. František Brokeš přidal ještě 199 a bral bronz. Pavel Konečný útočil , hodil 215 , ale sesadit Vláda Pitaše se mu z 1. příčky nepodařilo.

V celoročním pořadí po třech turnajích stále vede Dana Hanušová o 4 body před Františkem Brokešem a Vladimírem Pitašem, který má stejně bodů

Další turnaj série se odehraje v neděli 28.6. 2020. Přihlásit se do turnaje můžete TUDY

Výsledková listina ke stažení                                                    Průběžné roční pořadí

img_1582.jpg