Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP září 2022, Brno - Pozvánka

23. 7. 2022

V roce 2022 se hraje již 9. ročník Českého Seniorského Poháru. Budeme velmi rádi, když si na turnaje ČSP najdou všechny seniorky a všichni senioři bez ohledu na výkonnost. Tato akce není jen a jen o výsledcích, i když ty jsou samozřejmě důležité, ale zásadní roli hraje přátelské setkání, popovídání, aktivní odpočinek v příjemných prostředích bowlingových center. Srdečně zveme! A nesmíme zanedbat ani informaci, že letos mají zcela všichni noví hráči první start zcela zdarma. Přijďte se nejen zúčastnit, ale hlavně pobavit a pokusit se o nadstavbu - pěkné hry se slušným umístěním.

POZOR: v celém roce 2022 mají první start zdarma všichni hráči, kteří neodehráli ani 1 turnaj v roce 2020 nebo 2021. Využijte naší nabídky, pozvěte své kamarády, známé, rodiny...


Sedmý turnaj ČSP 2022 se odehraje v sobotu 24.09.2022 v Brně na BB.

Poslední kvalifikační runda je přednostně určena pro hráče min. 100 km od Brna (prosíme respektujte to). Hráče nahlášené do poslední rundy, kteří nesplňují vzdálenostní podmínku, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Toto pravidlo bude uvolněno vždy týden před dnem konání turnaje.

OBSAZOVAČKA  (klikni a přihlas se). Případné odhlášky prosím SMS 604 243 977 nebo na email

seniorbowling @ seniorbowling.cz nejpozději 2 dny předem. Díky za pochopení.

Mazací model: ke stažení ZDE (Taj Mahal, 2

38 stop)

Srdečně zveme všechny, kterým letos je nebo bude 50 let a všechny starší bez omezení věku. ČSP je dlouhodobě nejnavštěvovanější turnajovou sérií. Přidejte se i Vy, rádi Vás tu uvidíme, ať už je Vaše výkonnost na jakékoliv úrovni. Však my se s tím nějak srovnáme, o tom žádná..., nikdo není definitivní lumen, uspět tady může zcela každý.