Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2020-06, Pardubice - Informace o turnaji

11. 5. 2020

První turnaj ČSP po Koroně? Věříme, že ano. Možná bude leccos ještě omezeno, dáme o tom informace. Pokud by se situace zhoršila a turnaj by nebylo možné odehrát, pošleme všem přihlášeným zprávu a sem dáme vědět co a jak. Další turnaje už by snad měly proběhnout podle plánu. Turnajů bude v roce 2020 jen 8, do ročního žebříčku jich budeme započítávat 6. Konečně snad také budeme moci předat všem členům spolku Seniorbowling CZ náš dárek pro rok 2020. Držme si palce, aby se vše uvedlo do normálu a my jsme se zase mohli věnovat tomu svému bowlingu bez zdravotních rizik. Podívejte se i na změny termínů dalších turnajů: místo 22.08 Brno hrajeme 15.08. Pardubice a místo 26.09. Pardubice hrajeme 12.09. Brno. Ostatní termíny beze změny..

V roce 2020 běží již 10. jubilejní ročník Českého Seniorského Poháru. Srdečně vás všechny zveme, přijďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2021 v Berlíně. 

3. turnaj ČSP 2020 se hraje v sobotu 27.06.2020 v Pardubicích. Poslední kvalifikační runda je přednostně určena pro hráče min. 100 km od Prahy (prosíme respektujte to). Ovšem POZOR - zvyšující se náklady na pronájem center nás nutí i k úpravě startovného, jelikož nejsme nakloněni myšlence předávat vítězům méně hodnotné ceny, než dosud. Z toho důvodu je od roku 2020 zvýšeno startovné pouze v poslední rundě každého turnaje o 50 Kč. V ostatních rundách se nic nemění. Kromě toho se zvýšila cena restartu (který je povolen maximálně 1) ze 400 na 500 Kč. Díky za pochopení! Hráče nahlášené do poslední rundy, kteří nesplňují vzdálenostní podmínku, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Toto pravidlo bude uvolněno vždy týden před dnem konání turnaje.

OBSAZOVAČKA  (klikni a přihlas se). Případné odhlášky prosím SMS 604 243 977 nejpozději 2 dny předem. Díky za pochopení.

Mazací model ke stažení: bude zde zveřejněn cca týden předem

Srdečně zveme všechny, kterým letos je nebo bude 50 let a všechny starší bez omezení věku. ČSP je jasně dlouhodobě nejnavštěvovanější turnajovou sérií. Přidejte se i Vy, rádi Vás tu uvidíme, ať už je Vaše výkonnost na jakékoliv úrovni. Však my se s tím nějak srovnáme, o tom žádná..., nikdo není definitivní lumen, uspět tady může zcela každý.