Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2020-03, Pardubice - Informace o turnaji

29. 2. 2020

POZOR - VLÁDA VYHLÁSILA NOUZOVÝ STAV, 3. TURNAJ ČSP V PARDUBICÍCH ZRUŠEN!

OBSAZOVAČKA NA TENTO TURNAJ BYLA ZRUŠENA, JAKMILE TO SITUACE DOVOLÍ, BUDE OPĚT OTEVŘENA NA NEJBLIŽŠÍ MOŽNÝ TURNAJ V PLÁNOVANÝCH TERMÍNECH. 

V roce 2020 běží již 10. jubilejní ročník Českého Seniorského Poháru. Srdečně vás všechny zveme, přijďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2020 v Berlíně. 

3. turnaj ČSP 2020 se hraje v sobotu 28.03.2020 v Pardubicích. Poslední kvalifikační runda je přednostně určena pro hráče min. 100 km od Pardubic (prosíme respektujte to). Díky za pochopení! Hráče nahlášené do poslední rundy, kteří nesplňují vzdálenostní podmínku, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Toto pravidlo bude uvolněno vždy týden před dnem konání turnaje.

OBSAZOVAČKA (klikni a přihlas se). Případné odhlášky prosím SMS 604 243 977 nejpozději 2 dny předem. Díky za pochopení.

Mazací model ke stažení: cca týden předem zde bude zveřejněn

Srdečně zveme všechny, kterým letos je nebo bude 50 let a všechny starší bez omezení věku. ČSP je jasně dlouhodobě nejnavštěvovanější turnajovou sérií. Přidejte se i Vy, rádi Vás tu uvidíme, ať už je Vaše výkonnost na jakékoliv úrovni. Však my se s tím nějak srovnáme, o tom žádná..., nikdo není definitivní lumen, uspět tady může zcela každý.