Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2019-05, Brno - Informace o turnaji

28. 4. 2019

V roce 2019 běží již 9. ročník Českého Seniorského Poháru. Srdečně vás všechny zveme, přijďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2020 v Berlíně. 

5. turnaj ČSP 2019 se hraje 25.05.2019 v Brně. Poslední kvalifikační runda je vyhrazena hráčům min. 150 km od Brna (tedy prosíme respektujte to)Plně chápeme, že v poslední rundě chce hrát téměř každý, což bohužel možné není. Prosím respektujte své kamarády z mnohem větších dálek, oni zas budou respektovat tebe, až pojedeš na turnaj do jeho končin... Díky za pochopení! Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou...

POZOR - zcela mimořádně bude v Brně poslední runda pro 5 hráčů na páru drah z důvodu dojezdových vzdáleností a případných dopravních obtíží na D1. Určitě vyjeďte s časovou rezervou...

Na tomto Seniorském poháru budou účastníkům letošního ME seniorů v Bologni vydávány objednané věci - mikiny, dresy, odznaky Kdo si to nevyzvedl v dubnu, zde bude poslední příležitost vyzvednout si to. Případně někoho pověřte, aby věci vyzvedl, nebude-li někdo v květnu v Brně přítomen.

OBSAZOVAČKA  (klikni a přihlas se). Případné odhlášky prosím SMS 604243977 nejpozději 2 dny předem. Díky za pochopení.

Mazací model ke stažení (jde o mazací graf pro ME seniorů 2019 v Bologni, který bude použit v centru Reno Bowling. Tam hrají všechny hry ženy a muži trojice).

Srdečně zveme všechny, kterým letos je/bude 50 let a všechny starší bez omezení věku.

Zde jsou PROPOZICE ČSP 2019.