Jdi na obsah Jdi na menu
 


10. turnaj ČSP 2018, Brno - Informace

21. 10. 2018

 

logo-csp-2018.jpgV roce 2018 běží již 8. ročník Českého Seniorského Poháru, soutěže, která má seniorsko-prestižní zvuk, dlouhodobě jde o největší turnaj v ČR. Srdečně vás všechny zveme, přijďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2019 v italské Bologni. Tady jen upozorňujeme, že v Bologni se už ME seniorů konalo a pro jednotlivé státy byly vyhlášeny hráčské kvóty. Přihlášky na toto ME budou v případě stanovení kvót pořadatelem posuzovány podle kritérií: dosažený celkový průměr po odehrání nejméně 4 turnajů ČSP 2018. Doporučujeme tedy zájemcům o ME 2019 v Bologni účast na ČSP 2018.

10. (poslední) turnaj ČSP 2018 se hraje 24.11.2018 v Brně. Poslední kvalifikační runda je vyhrazena hráčům min. 150 km od Brna). Na tomto turnaji budou vyhlašovány také celoroční výsledky a předávány prestižní ceny. Na všechny hráčky a hráče zde čeká společný raut. Případná volná místa v této rundě budou uvolněna pro jiné hráče cca týden před turnajem. Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Díky za pochopení. 

Do Brna doporučujeme vyrazit s dostatečnou časovou rezervou, zvláště kdo jede po D1, navíc v centru Brna jsou občas komplikace v souvislosti s opravami některých křižovatek.

OBSAZOVAČKA  (klikni a přihlas se)

Mazací model ke stažení.

Kdo je ještě nečetl, zde jsou PROPOZICE ČSP 2018.