Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2017 - 3. turnaj, Chomutov - info

26. 2. 2017

2017-logo-senior-barva.jpgVítáme vás, milé seniorky a vážení senioři, do 7. ročníku Českého Seniorského Poháru.

 

3. turnaj ČSP se bude konat v sobotu 25.03.2017 v Chomutově (s předehrávkou v pátek 24.03.17). Obsazovačka na něj je již otevřena - proklik viz níže. 

Poslední kvalifikační runda je vyhrazena hráčům min. 200 km od Chomutova. Případná volná místa v této rundě budou uvolněna pro jiné hráče až týden před turnajem. Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Díky za pochopení. 

OBSAZOVAČKA 

MAZACÍ MODEL zde ke stažení.


Turnajová série je pouze pro hráče, kteří v roce 2017 (bez ohledu na den a měsíc narození) dovrší věk 50 let. Vedle zcela nových pohárů pro vítěze turnajů se hraje i o putovní pohár ČSP a startovné zdarma na ME seniorů 2018 ve Vídni.

Tento turnaj spadá také do Bodovacího seniorského žebříčku ČR Senior Masters 2017. Nejlepší v jednotlivých kategoriích získají také právo účasti na finálovém prestižním turnaji Senior Masters ČR 2017 (nejlepší muž, nejlepší žena). Startovné na ME může být stejnému hráči uděleno zdarma pouze jednou. 

Pozvěte i své přátele, hráče z Vašeho okolí, kamarády. Turnajová série je obvykle kategorie A (což nevylučuje občasné použití mazacího modelu kategorie typu B).