Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2017 - 1. turnaj, Praha Ovčín - info

27. 11. 2016

2017-logo-senior-barva.jpg1. turnaj ročníku 2017 je tady... vítáme vás, milé seniorky a vážení senioři, do 6. ročníku Českého Seniorského Poháru.

1. turnaj ČSP se bude konat v sobotu 28.01.2017 v Praze na Ovčíně. Obsazovačka na něj je již otevřena - proklik viz níže. 

Poslední sobotní kvalifikační runda je vyhrazena hráčům z Moravy. Případná volná místa v této rundě budou uvolněna pro jiné hráče až týden před turnajem. Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme přesouvat mezi náhradníky nebo do jiíných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se sem nakonec dostanou... Díky za pochopení. 

OBSAZOVAČKA 

MAZACÍ MODEL zde ke stažení


 Turnajová série je pouze pro hráče, kteří v roce 2017 (bez ohledu na datum a měsíc narození) dovrší věk 50 let. Vedle zcela nových pohárů pro vítěze turnajů se hraje i o putovní pohár ČSP a startovné zdarma na ME seniorů 2018.

Tento turnaj spadá také do Bodovacího seniorského žebříčku ČR Senior Masters 2017. Nejlepší v jednotlivých kategoriích získají také právo účasti na finálovém prestižním turnaji Senior Masters ČR 2017 (nejlepší muž, nejlepší žena). Startovné na ME může být stejnému hráči uděleno zdarma pouze jednou. 

Pozvěte i své přátele, hráče z Vašeho okolí, kamarády. Turnajová série je obvykle kategorie A (což nevylučuje občasné použití mazacího modelu kategorie typu B).