Jdi na obsah Jdi na menu
 


Informace o 6. turnaji Seniorského Poháru dvojic v Praze na Zličíně

9. 9. 2017

2017-logo-senior.jpgVítáme Vás v nové turnajové sérii Seniorský Pohár dvojic 2017. Jde o první zkušební ročník připravený pro libovolné dvojice seniorů (věk 50 a více let v roce 2017). Věříme, že i tato série nás seniory zaujme a budeme se zde dobře bavit. Pro rok 2017 je připraveno celkem 6 turnajů, 3 na jaře a 3 v létě a na podzim. Obdobně jako Český Seniorský pohár se bude hrát ve 4 různých centrech. Do ročního žebříčku započítáváme 4 turnaje s nejvyšším bodovým ziskem. Roční žebříček je veden pro jednotlivce i pro stálé pro dvojice, ale i dvojice se mohou v průběhu soutěže měnit. Rozhodující jsou převažující sestavy.

6. turnaj SPD, a tedy závěrečný, se bude hrát 14.10.2017 v Praze na Zličíně. Obsazovačka na něj je již otevřena - proklik viz níže.

OBSAZOVAČKA

MAZACÍ MODEL z ranku rekreačních je zde ke stažení. Bourbon se to jmenuje a bourbon bychom si dát mohli, že... :-)


Turnajová série je pouze pro hráče, kteří v roce 2017 (bez ohledu na datum a měsíc narození) dovrší věk 50 let.

Tento turnaj spadá také do Bodovacího seniorského žebříčku ČR Senior Masters 2017. Nejlepší v jednotlivých kategoriích získají právo účasti na extra turnaji Senior Masters ČR 2017. I zde je pro vítěze připraven start zdarma na ME Seniorů 2018 (nejlepší muž, nejlepší žena). Startovné na ME může být stejnému hráči uděleno zdarma pouze jednou. 

Srdečně zveme všechny hráčky a hráče ve věku 50+ let, pozvěte i své přátele, hráče z Vašeho okolí, kamarády.