Jdi na obsah Jdi na menu
 


ME 2019 Bologna, Itálie - obecné informace

9. 7. 2018

Webové stránky ME seniorů 2019

ME seniorů 2019 se koná v Bologni, Itálie od 22. do 29.06.2019 (od soboty do soboty). 22.06.19 večer je slavnostní zahájení, v sobotu hrají jen italové a dobrovolníci z jiných zemí. Jinak se hraje od neděle 23.06.19 na centrech Reno bowling  = 24 drah (pouze ženy) a San Lazzaro 40 drah (pouze muži). Slavnostní závěrečný Galavečer je v sobotu večer. Proto se odjezd hráčů předpokládá v neděli 30.06.2019. Počítejte s tím i při objednávání ubytování na místě konání.

Ubytování je možné v oficiálních hotelích (italský pořadatel dodá do konce roku 2018 hotely a ceny) nebo v neoficiálním hotelu Relais Bellaria, což je hotel, kde česká výprava bydlela v roce 2015 (ceny jsou uvedeny ve výběru tohoto hotelu ve formuláři přihlášky). Výborný hotel, skvělé zázemí, hotelový vnější bazén s barem, atd. Muži to mají na hernu velice blízko, dá se dokonce i pěšky. Jinak ceny oficiálních hotelů jsou uvedeny ve formuláři přihlášky v EUR. 

Startovné pro hráče je 230 EUR, oficiální hosté 180 EUR (mají zajištěn vstup na všechny akce včetně slavnostního zahájení a zakončení šampionátu s rautem a zábavou). 4 startovné zdarma od nás (Seniorbowling CZ) mají vítězové Českého Seniorského Poháru 2018 a vítězové Senior Masters 2018, které se bude hrát počátkem roku 2019. Všichni účastníci ME obdrží fakturu od Seniorbowling CZ na veškeré objednané služby a produkty.

Vedení CZ týmu: vedoucí výpravy Milan Soušek, kapitánka: Anežka Lencová.

Přihlášky přijímáme do 31.01.2019 - viz elektronická přihláška. V případě hromadného zajištění ubytování v hotelu Relais Bellaria je nutné přihlásit se na toto ME nejpozději do 14.01.2019 24:00 hod. Poté bude ubytování možné v tomto hotelu pouze coby individuální rezervace. Evidence přihlášených hráčů, dvojic a trojic bude u nás vedena průběžně.

Co je pro hráče povinné: věk nejméně 50 let dovršený v roce 2019, mít oficiální dres seniorů ČR (ten lze objednat v rámci přihlášky na ME), muži černé kalhoty bez našitých vnějších kapes, ženy dle dohody kalhoty nebo sukně (pro ženy organizuje Anežka Lencová). Doporučené jsou odznaky na výměnu s hráči na drahách a kdykoliv jindy. I letos budou 2 varianty - oficiální a neoficiální.

Na ME může jet podle pravidel jen ten, kdo má registrační průkaz národní asociace (ČBA). Číslo si ověřte po zadání svého jména ZDE. Pokud číslo nemáte, kontaktujte sekretáře Jiřího Marvala, aby registrační průkaz vystavil.

Prozatím nebyly stanoveny množstevní kvóty pro počty hráčů z jednotlivých zemí, ale v Bologni je lze očekávat podobně, jako byly zavedeny v roce 2015.

Doprava: každý se na dopravuje do hotelu, v němž je ubytován, individuálně. Ze všech neoficiálních typů ubytování se každý dopravuje i do heren rovněž sám. Pouze z oficiálních hotelů je doprava do center a zpět zajišťována pořadatelem ME. Český výprava plánuje ubytování v hotelovém komplexu Relais Bellaria Bologna. Společná doprava mikrobusem je zveřejněna na stránce Seznam přihlášených hráčů.

Podrobnosti budeme o tomto ME zveřejňovat průběžně, vše nejpozději do konce roku 2018.