Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Informace o nejbližším turnaji - obsazovačka, mazání

logo-seniorbowling-2015-svetle.jpglogo-bowling-brno.jpg

 

Moravia Open (S)

 

 

Vítejte ve zcela novém centru Bowling Brno s 20ti drahami AMF. Poznejte sami exkluzivní prostředí centra, nejde jen o bowling. Vítejte ve zcela nové turnajové sériii, která se bude odehrávat právě zde. Je zde skvělá šance pro účast i zahraničních hráčů z okolních zemí. Budeme rádi, zapíše-li se Moravia Open (S) do srdcí všech bowlingářů.

Moravia Open (S) je jeden z prvních turnajů na tomto centru vůbec. Je otevřený všem hráčkám a hráčům bez rozdílu výkonnosti a věku. Zahrát si může přijít kdokoliv. Jen ti mladší pod 50 let budou trochu znevýhodněni záporným hendykepem. Originální poháry pro nejlepší + vrácené startovné, ocenění 5ti nejlepších, nához muže a ženy, extra upomínkový dárek pro všechny finalisty.

Startovné v sobotu (předehrávky) snížené o 200 Kč, resp. o 100 Kč (hrací rundy od 13 a 16 hod).

My i zbrusu nové centrum Bowling Brno všechny zájemce srdečně zveme.

Turnajová série bude zahájena v neděli 20.05.18 s předehrávkou v sobotu 19.05.18. Další termíny naleznete v Propozicích. Kromě denních trofejí a cen na každém turnaji bude veden roční žebříček s pěkným oceněním pro nejlepších 6 v ročním žebříčku.  

Registrace do turnaje TUDY.

Mazací model bude zde zveřejněn 3 dny před začátkem akce.

Propozice turnaje jsou ZDE. Rules of the Tournament (EN): HERE

A zde jsou kontaktní údaje na centrum:

Bowling centrum Brno s.r.o.
Líšeňská 1432/35
636 00 Brno-Líšeň

e-mail: info@bowlingbrno.cz,
Internet: www.bowlingbrno.cz, tel. č.: +420 530 351 500

Nepropásněte šanci hrát v Bowling Brno jako jedni vůbec z prvních, okusit místní kuchyni, pobýt v luxusních prostorách, nechte se hýčkat...