Jdi na obsah Jdi na menu
 


2. Informace o nejbližším turnaji - obsazovačka, mazání

logo-seniorbowling-2015-svetle.jpglogo-bowling-brno.jpg

 

Moravia Open (S)

 

 

Vítejte ve zcela novém centru Bowling Brno s 20ti drahami AMF. Poznejte sami exkluzivní prostředí centra, nejde jen o bowling. Vítejte ve zcela nové turnajové sériii, která se bude odehrávat právě zde. Je zde skvělá šance pro účast i zahraničních hráčů z okolních zemí. Budeme rádi, zapíše-li se Moravia Open do srdcí všech bowlingářů.

Moravia Open je jeden z prvních turnajů na tomto centru vůbec. Je otevřený všem hráčkám a hráčům bez rozdílu výkonnosti a věku. Zahrát si může přijít kdokoliv. Jen ti mladší pod 50 let budou trochu znevýhodněni záporným hendykepem 1 bod za každé 2 roky pod 50 let. Dětem a dorostu do 18 let se nestrhává nic. Originální poháry pro nejlepší + vrácené startovné, ocenění 5ti nejlepších, nához muže a ženy, extra upomínkový dárek pro všechny finalisty.

Startovné v sobotu snížené o 100 Kč 

Turnajová série po třetím srpnovém turnaje pokračuje v září, hraje se 9. září 2018 s předehrávkou v sobotu 8. září (snížené startovné o 100 Kč). Další termíny naleznete v Propozicích. Kromě denních trofejí a cen na každém turnaji bude veden roční žebříček s pěkným oceněním pro nejlepších 6 v ročním žebříčku.

Registrace do 5. turnaje 28.10.08.2018TUDY.

Registrace do 4. turnaje 08. a 09.09.2018: TUDY.

Mazací model na září bude opět něco nového, ke stažení zde bude max 3 dny předem..

Propozice turnaje jsou ZDE. Rules of the Tournament (EN): HERE

A zde jsou kontaktní údaje na centrum: Bowling centrum Brno s.r.o., Líšeňská 1432/35, 636 00 Brno-Líšeň

e-mail: info@bowlingbrno.cz, Internet: www.bowlingbrno.cz, tel. č.: +420 530 351 500

Nepropásněte šanci hrát v Bowling Brno jako jedni vůbec z prvních, okusit místní kuchyni, pobýt v luxusních prostorách, nechte se hýčkat...

Nové: ocenění také pro nejlepšího seniora/seniorku!