Jdi na obsah Jdi na menu

4. turnaj Bowlingzone Senior Opem - Rathouský bohatne

7. 1. 2015

V neděli se odehrál  4. turnaj ze serie BOWLINGZONE SENIOR OPEN na herně Bowlingzone v Pardubicích.

Tento turnaj si přijelo zahrát 31 hráčů a hráček z celé ČR a hrálo se na krátkém mazání, které nebylo úplně nejjednodušší, což je vidět i na výsledcích tohoto turnaje.

Kvalifikaci na 6 her ovládla s přehledem Danuše Krejčová, druhý byl Jiří Stulík a třetí byla Marie Frýbortová.

Semifinálové kole průběžné pořadí zcela přeházelo a do 1. kroku finále mezi nejlepších 16 hráčů šla z prvního místa Eva Štefková.

První finálový krok byl pro průběžné favority pohřebištěm, ve většině dvojic postoupili hůře nasazení hráči.

Do Super finále, které se hraje pouze na jednu hru, postoupilo 8 nejlepších a od začátku to vypadalo, že o vítězi se rozhodne mezi Blankou Hanusíkovou a Jiřím Stulíkem. Do tohoto pěkného souboje se ovšem zapojil také Tomáš Rathouský, který nakonec zvítězil s náhozem 226 s handicapem! Druhé místo nakonec v tomto souboji vybojoval Jiřím Stulíkem náhozem 215 včetně handicapu a třetí místo si v poklidu pohlídala Blanka Hanusíková náhozem 204.

Prvních šest finalistů posbíralo pěkné pricemoney a nejvíce 1.500,-Kč si tedy odvezl Tomáš Rathouský.