Jdi na obsah Jdi na menu

1. turnaj BZ Senior Open 2019

26. 2. 2019

Dana Hanušová vítězí v 1. Senior Open

Ve finále nedala nikomu šanci a po hrách 236 a 209 zaslouženě zvítězila. Kvalifikaci ale ovládl Vladimír Pitaš, kdy jen jedinou hru měl pod 200 a do KO semifinále postupoval jako jasný favorit. Za ním to bylo vyrovnané, druhá Dana Hanušová 1213, pak Josef Bešík 1210 a ještě těsně František Brokeš 1205. Toho cesty bowlingové svedly v KO semifinále s manželkou Aničkou a čekalo se jestli František bude gentleman, nebyl a  Aničku porazil. J

Jasně své semifinále vyhráli a postoupili dál do finále : Dana Hanušová, Oldřich Smékal, Drahomír Koukal a Blanka Hanusíková. Ostatní postupovali více těsně Milan Jindřišek porazil Dagmar Prokopovou, Josef Bešík Danuši Krejčovou a vítěz kvalifikace Vlado Pitaš s Lenkou Germanovou. Dva šťastní postupující byli Danuše Krejčová a Marie Horáková, byli opravdu šťastní , protože postupovali pouze o pár kuželek.

Ve finále dobře začala Dana Hanušová a Josef Bešík, Dana ve druhé hře pojistila vítězství , Josef Bešík udržel druhou příčku a na pomyslnou bednu se ještě dostal Oldřich Smékal.

Další turnaj Bowlingzone Senior Open bude výjimečně v sobotu 9.3. od 11.30 a přihlásit se můžete na