Jdi na obsah Jdi na menu
 


ČSP 2019-04, Pardubice - Informace o turnaji

V roce 2019 běží již 9. ročník Českého Seniorského Poháru. Srdečně vás všechny zveme, přijďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2020 v Berlíně. 

4. turnaj ČSP 2019 se hraje 27.04.2019 v Pardubicích. Poslední kvalifikační runda je vyhrazena hráčům min. 150 km od Pardubic (tedy prosíme ne pražáci!!!)Plně chápeme, že v poslední rundě chce hrát téměř každý, což bohužel možné není. Prosím respektujte své kamarády z mnohem větších dálek, oni zas budou respektovat tebe, až pojedeš na turnaj do jeho končin... Díky za pochopení! Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme muset přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou...

OBSAZOVAČKA  (klikni a přihlas se)

Mazací model ke stažení zde bude zveřejněn cca týden předem.

Srdečně zveme všechny, kterým letos je/bude 50 let a všechny starší bez omezení věku. V Pardubicích je dobře, starají se o nás seniory a budeme-li mít nějaké extra požadavky, víme, že Bowlingzone je nám splní. Takže přijďte, zahrajte si a hlavně se se svými známými zde dobře pobavte.

Zde jsou PROPOZICE ČSP 2019.