Jdi na obsah Jdi na menu
 


3. turnaj ČSP 2018 - Informace

25. 2. 2018

logo-csp-2018.jpgV roce 2018 začínáme již 8. ročník Českého Seniorského Poháru, soutěže, která má seniorsko-prestižní zvuk, dlouhodobě jde o největší turnaj v ČR. Srdečně vás všechny zveme, přiíjďte se pobavit, pozdravit se svými přáteli a bude-li se dařit, také získat volný start na ME seniorů 2019 v italské Bologni. Tady jen upozorňujeme, že v Bologni se už ME seniorů konalo a pro jednotlivé státy byly vyhlášeny hráčské kvóty. Přihlášky na toto ME budou v případě stanovení kvót pořadatelem budou posuzovány podle kritérií: dosažený celkový průměr po odehrání nejméně 4 turnajů ČSP 2018. Doporučujeme tedy zájemcům o ME 2019 v Bologni účast na ČSP 2018.

Srdečně zveme všechny seniorky a seniory, i ty novopečené, kteří letos dovrší 50 let... Jak je u nás dobrým zvykem, máme pro všechny členy Seniorbowling CZ z.s. připraven pěkný dárek. Ti, kdož ještě nejsou našimi členy, se mohou přímo na turnaji přihlásit a obdrží tak rovněž náš dárek a rovnou budou moci hrát za cenu startovného zlevněnou o 100 Kč. A to za úvahu už stojí, protože sleva 100 Kč ze startovného platí pro všechny turnaje Českého Seniorského Poháru 2018. Obsazovačka na nejbližší další turnaj je již otevřena - proklik viz níže. 

Třetí turnaj ČSP se hraje 17.03.2018 v Olomouci na Šantovce. Poslední sobotní kvalifikační runda je vyhrazena hráčům z Čech, resp. 250+ km od Olomouce... Případná volná místa v této rundě budou uvolněna pro jiné hráče cca týden před turnajem. Hráče sem nahlášené, kteří nesplňují tyto podmínky, budeme přesouvat mezi náhradníky nebo do jiných hracích rund, a tedy nezaručujeme, že se do poslední hrací rundy nakonec dostanou... Díky za pochopení. 

OBSAZOVAČKA  

MAZACÍ MODEL byl zvolen jednoduchý rekreační Stone Street slibující smršť vysokých her. Na uvedeném prokliku je k dispozici ke stažení.

Kdo je ještě nečetl, zde jsou PROPOZICE ČSP 2018.